04 Ekim
#12727636

Halkbank Kullanmayacağım Kart İçin Aidat Ödeme Zorunlu!

Paraf Gold kartıma 10. ayda 67 TL civarı kart aidatı ücreti yansıtıldı ve buna itiraz ettim. 50 TL ParaPuan yansıtalım dediler kabul etmedim. Eğer karta ödemeyi yansıtırsanız kullanırım tekrar dedim oda kabul olmadı. Bunun üzerine kredi kartlarımı kapattım ve yansıtılan ücreti kartları kullanmadığım için iadesini istiyorum yıllık bazda kart aidat ücreti tarafıma gönderdiğiniz ilk ekstre de fark ettiğim üzere kullanımı sonlandırmış bulundum ve kullanmayacağım kartın aidat iadesini istiyorum. Hem nakit alıyorsunuz hem de kullanmadığım gibi paramı vermiyorsunuz. Bu nasıl bankacılıktır Halkbank'a yakışmıyor. Ödemenin yapılmaması durumunda Tüketici Hakem Heyeti başvurusunda bulunacağım olmadı Tüketici Mahkemesi'ne gideceğim.
Sizden bilgi istiyorum. Gold kartın içerisinde 19,51 TL alışverişlerimden gelen üye iş yeri puanlarım mevcuttur. Bununda iadesini istiyorum.

Hüseyin Hüseyin 658 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

 • Hüseyin10 Ekim

  Bana yalan söylemeyin 09.10.2019 tarihinde bana ne e posta geldi ne de aradım hiçbir bilgi verilmedi. Ben kullanımı iptal edilmiş ve peşin olarak alınmış 67 TL iadesini istiyorum.

 • Halkbank Temsilcisi10 Ekim

  Müşterimize 09.10.2019 tarihinde posta kanalı ile bilgi verilmiştir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 0850 222 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C. Halkbankası A.Ş.

 • Halkbank Temsilcisi07 Ekim

  Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 0850 222 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C. Halkbankası A.Ş.

 • Hüseyin06 Ekim

  Üstelik temmuz ayında gelen ekstrede ki aidat tutarları bilgisini gördüğümde kartı kapatmak için aramıştım bankamız bana kapaymanıza gerek yok genel bir bilgi mecburi olarak yayınlamamız gerekiyordu diye cevap verdiler bende gelmeyecekse kapatmayın o zaman dedim. Ses kayıtlarımda mevcuttur. Halk bankası bile bile müşterisine yalan söyleyerek tuzağa düşürmüş bulunmaktadır. Gereğini yapınız.

Ziyaretçi Yorumları