15 Nisan 2013 #1742109

Halkbank Kullanmadığım Hesabımdan Kesilen Hesap İşletim Bedeli!

Maaşımı Kocaeli Körfez Halkbank şubesinden alıyordum.Daha sonra yapılan ihalede Körfez şubesi yerine Derince şubesi tarafından almaya başladım.Bankamatik kartını taktığımda 2 adet hesap olduğunu görüyor fakat mesai saatlerinde bankaya gitme probleminden dolayı Körfez hesabını kapattıramadım.


Kullandığım bankamatik kartı üzerinde Körfez şubesine ait IBAN numarası olduğu için bana gelen bazı ödemeleri bankamatik kartı üzerindeki IBANı vererek aldım.Bu ödemelerden dolayı banka Körfez şubesine ait hesabıma arka arkaya 2 ay hesap işletim ücreti kesmiştir. Bunun haksız olduğunu ve ücretin geri ödenmesi gerektiğini bankaya bildirdim. Oralı bile olmadılar.Maaş harici asla bu bankayla çalışmam.

Mustafa 58 Okunma

Cevaplar

 • Mustafa22 Temmuz 2013

  Şikayetim hiçbirşekilde çözüme kavuşmadı.

 • Mustafa19 Nisan 2013

  Şikayetimle alakalı bana dönüş yapıldı. Ama en ufak bir gelişme olmadı.Geçen söyledikleri ve benim anlamadığım yasa ve mevzuatlardan bir sürü gereksiz ve bana göre anlamsız mail attılar. Benim amacım benden kesilen 3 kuruşluk hesap işletim bedelini geri almak değil.Bankaların müşterilerini soymak için uyguladığı yöntemleri diğer kullanıcalara ulaştırmak. Benden habersiz bir maaş hesabı açılıyor.Maaşım yeni hesabıma yatırılıyor. Diğer hesabım kullanılmıyor ve hesap işletim bedeli kesiliyor. madem benden habersiz maaş hesabı açabiliyorsun diğer hesabıda benden habersiz kapatibilirsin değilmi Halkbank...

 • Mustafa15 Nisan 2013

  Eski ev adresime Paraf kartı şifresi yollanmış. Ama ben bugüne kadar hiç bir şekilde paraf kartı isteminde bulunmadım. Elime paraf kartı geçmeden şifresinin adresime yollanması gerçekten çok komik bir durum. Maaş mecburiyetinden dolayı kullandığım Halkbank'asına ait en ufak kredi kartı ve benzer ürün kullanmak istemiyorum. Bu banka müşterisini sömürmek için kurulmuş bir bankadır.

 • Halkbank Temsilcisi15 Nisan 2013

  Müşterimize mail kanalı ile bilgi verilmiştir. Bilgilerinizi rica ederiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 444 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön