Halkbank Krediyi Kullanamama Ve Müşteri Hizmetlerine Bağlanamama

İrem İrem16 Temmuz 16:07

"Değerli müşterimiz, Bireysel Temel İhtiyaç Destek Krediniz 5000TL olarak kullanıma hazırdır. Kredinizi şubeye gitmeden; Halkbank İnternet Şubesi, Halkbank Mobil Şube ve Halkbank.com.tr’den hemen kullanabilirsiniz." tarafıma salı günü gelen mesaj üzerine günlerdir kredimi çekmeye çalışıyorum, web üzerinden işleminizi şu an gerçekleştiremiyoruz bildirimi alıyorum, oda yetmiyor müşteri hizmetlerini arıyorum hala 20 dakika oldu bağlanamıyorum gerçekten eziyet gibi, adiniz Halkbank, halka destek amaçlı kredi veriyorsunuz ama asla krediyi kullanamıyor, müşteri hizmetlerine bağlanamıyoruz! Otomatik olarak diğer şikayetlere olduğu gibi buna da kopyala yapıştır bir link paylaşacağınıza dair hiçbir şüphem yok! Altyapınız web üzerinden kredi tanımlamaya müsait değilse insanları bu doğrultuda yönlendirmeyin!

Cevaplar

profile-icon İrem 16 Temmuz 19:04

Web siteniz üzerinde sol kısımda bulunan canlı diyalog kismindanda iletisim kurmaya çalıştım fakat en az 30 dakika bağlanmadı

Halkbank Logo Halkbank 16 Temmuz 17:59

Sayın Müşterimiz; Sizlerin sağlığını korumak amacıyla işlemlerinize Dialog’dan yardımcı oluyoruz. Bu nedenle hatlarımızda yoğunluk yaşanmaktadır. Saygılarımızla, T. Halk Bankası A.Ş.

Halkbank Logo Halkbank 16 Temmuz 17:59

Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; ürün ve hizmetlerimizle ilgili öneri, istek ve şikâyetlerinizi; 7/24 hizmet sunan Halkbank Dialog'un 0 850 222 0 400, Halkbank Kobi Dialog’un 0 850 222 0 401 numaralı telefonlarından, (212) 340 09 99 numaralı faksı ve www.halkbank.com.tr adresli web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T. Halk Bankası A.Ş.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
 • Yorum yazabilmek için ya da .

 • profile-icon Mıstık 16 Temmuz 19:00  

  Çok doğru konuşuyorsun bunlar bu krediye vermezler görüntü olsun diye işte onaylandı deniyor

  • 1Yorum
  Cevapları Gizle (1) arrow
  profile-icon Orhan 18 Temmuz 01:58  

  Ümitsiz konuşmayın. Bende isyan noktasına geldim neredeyse ama geçti hesaba

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler