15 Nisan 2013 #1743367

Halkbank Kredili Hesabı ve Kredi Kartını Zorla Alacakmışım!

Maaş ödemelerimiz için kurumumuzun anlaştığı Halk Bankası Nazilli Şubesine hesap açılımı için gittiğimde kredili hesap ve kredi kartı istemediğimi ısrarla iletmeme rağmen önce zorunlu olduğunu söylediler ben gerekli evrakları imzalamayınca tamam dediler ancak o tarihten yaklaşık bir ay sonra istemediğim ve özellikle belirttiğim halde kredili hesap, kredi kartı ve altın hesabı açılmış.


İptal etmek için Müşteri hizmetlerini aradığımda iptal işlemelerinin ancak şubeden yapılabileceğini söylediler istemediğim halde şubeden zorla bunu yapanlar iptali neden yapsınlar. Başka arkadaşlarım iptal işlemi için şubeye gitmişler tamam iptal ettik demişler ama iptal etmemişler. Bu işler zorla olmaz ki.

Serkan 163 Okunma

Cevaplar

  • Serkan22 Nisan 2013

    Ne arayan var ne soran geri dönüş yok.

  • Serkan16 Nisan 2013

    444 0 400 numaralı müşteri hizmetlerini aradım onlar çözüm bulamadılar ben de onları şikayet ediyorum zaten oradan sonuç alamadım ki.

  • Halkbank Temsilcisi15 Nisan 2013

    Müşterimizin bildirimi değerlendirmeye alınmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 444 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön