18 Şubat 2013

Halkbank Kredi Yapılandırması Yapamıyorum!

Halk Bankası İzmir merkez şubeden 1. 01 faizli emlak kredisi aldım. Krediyi alırken 'faizler düştüğünde size güzel bir oran verip yapılandıracağız' dediler. Yapılandırmanın ne kadar kolay olduğundan bahsettiler! Kredi faizleri düşmeye başladığında ise 'merkezden oran bekliyoruz, güzel bir oranla yapılandıracağız' dediler.

Bu şekilde 2 ay oyalandıktan sonra kendi ilan ettikleri ev kredisi oranı 0. 83 olduğu bir dönemde bize 0. 90'dan yapılandırmayı önerdiler. Bunun sebebini sorduğumda 'sizin vadeniz kısa zaten' diye yanıt aldım. Vadenin kısa olmasının konut kredisi faiz oranını arttırdığı! gibi garip bir açıklama ve 'güzel bir oran vereceğiz' diye bekletilen 2 aydan sonra mağdur hissediyorum.

Özgür 66 Okunma

Cevaplar

  • Özgür04 Mart 2013

    Şikeyetimin ulaştığı söylendikten sonra derin sessizlik... Hala bir çözüm yok. Bir açıklama yok. Yazılı ya da sözlü en küçük bir reaksiyon yok.

  • Özgür19 Şubat 2013

    Bana şikayetimin kendilerine ulaştığı ile ilgili bilgi verildi.

  • Halkbank Temsilcisi19 Şubat 2013

    Müşterimize telefon kanalı ile bilgi verilmiştir. Bilgilerinizi rica ederiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 444 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön