21 Şubat 2013

Halkbank Kredi Masraflarını İptal Etmedi!

Arkadaşımla birlikte gidip Çubuk Şubesinden kredi çektim. Kredi çekerken 200.00 TL kredi masrafının iptal edilmesi için genel merkezlerine mail attılar ancak red cevabı gelince, bankanın yetkilisi bu masrafı taksitlerin faizlerinden düşerek ayarlayacağını söyledi bende inandım. Krediyi çektim ancak daha sonra aradığımda bu işlemi gerçekleştiremeyeceğini söyledi. Bunun üzerine Halkbank'a mail attım. Ancak geri dönecekleri söylemelerine rağmen 1,5 ay geçmiş ve geri dönmemişlerdir.Bende 444 lü numaralarını aradım ve cevabı buradan aldım. Benim talebim reddedilmiş, yani banka çalışanı haklıymış, gelen müşterisini yanıltabilirmiş Banka prosedürü buymuş, ben red cevabından bunu anlıyorum.

Hayati 47 Okunma

Cevaplar

 • Hayati27 Şubat 2013

  Bu banka anlamak istemiyor. Ben banka çalışanının masrafı halledeceğim diyerek yalan söylemesinden bahsediyorum. Banka bu alınan paranın hakları olduğundan bahsediyor. Sorunlar için 444 lü numarasını da arasan bir faydası yok. Çünkü değil yardımcı olmak sorunun ne olduğunu bile anlamıyorlar. Bugüne kadar birçok banka ile çalıştım, birçok kez kredi çektim, dosya masrafı adı altında paralar kesilmesine rağmen diğer bankalar harbice bu paranın kesileceğini söylüyorlardı. Bu banka ise maaş müşterisi olduğum için önce halleceklerini söyleyip kredi çekme işi bitince halledemeyeceklerini söyleyip müşterisini kandırıyor. Bu yapılana arkadaşımda şahit olmasına rağmen banka başka telden cevap veriyor

 • Hayati21 Şubat 2013

  BU BANKA ANLAMAK İSTEMİYOR. BEN ÇALIŞANIN YAPTIĞINDAN BAHSEDİYORUM. BANKA BU ALINAN PARANIN HAKLARI OLDUĞUNDAN BAHSEDİYOR. SORUNLAR İÇİN 444 LÜ NUMARASINI DA ARASAN BİR FAYDASI YOK. BUGÜNE KADAR BİRÇOK BANKA İLE ÇALIŞTIM, BİRÇOK KEZ KREDİ ÇEKTİM, DOSYA MASRAFI ADI ALTINDA PARALAR KESİLMESİNE RAĞMEN DİĞER BANKALAR HARBİCE BU PARANIN KESİLECEĞİNİ SÖYLÜYORLARDI. BU BANKA İSE MAAŞ MÜŞTERİSİ OLDUĞUM İÇİN ÖNCE HALLECEKLERİNİ SÖYLEYİP KREDİ ÇEKME İŞİ BİTİNCE HALLEDEMEYECEKLERİNİ SÖYLEYİP MÜŞTERİSİNİ KANDIRIYOR. BU YAPILANA ARKADAŞIMDA ŞAHİT OLMASINA RAĞMEN BANKA BAŞKA TELDEN ÇALIYO.

 • Hayati21 Şubat 2013

  Ben, banka çalışanının yaptığından bahsediyorum. Banka bana cevap yazdığı mailde kanunen bu alınan paranın hakları olduğundan bahsediyor. Ben mi anlatamıyorum yoksa banka mı anlamak istemiyor? Bence anlamak istemiyor. Ban BİR CEVAP YAZARDIM ANCAK YERİ DEĞİL

 • Halkbank Temsilcisi21 Şubat 2013

  Müşterimize mail kanalı ile bilgi verilmiştir. Bilgilerinizi rica ederiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 444 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön