02 Ağustos 2013

Halkbank Kredi Masrafının İadesi!

1***30 müşteri numaralı bankanız müşterisiyim. Bankanızdan kullanmış olduğum tüketici kredisine istinaden tarafımdan almış olduğunuz kredi kullandırım masrafı, dosya masrafı veya istihbarat ücreti (hangi isimle kesilmişse) tarafıma iade etmenizi talep ediyorum.


Eğer iade gerçekleşmezse bankanızla karşılıkla müzakere edilmeden tarafıma seçenek sunulmadan hazır sözleşme metnini imzalattırdığınızdan dolayı tüketici hakem heyetine başvuru yaparak iadeyi talep edeceğim. Kredi kullandırım veya dosya masrafını gösterir belgeyi bankanızda kayıtlı olan e posta hesabıma en kısa sürede göndermenizi talep ediyorum.

Musaf 135 Okunma

Cevaplar

  • Musaf05 Ağustos 2013

    Bankanıza en güzel cevabı kredi bitiminde bütün hesaplarımı kapatarak bir daha bankanızla iş ve işlem yaptırmayarak vereceğim.

  • Musaf02 Ağustos 2013

    Cevap verilmediği halde cevap verildi yazıyorsunuz nasıl bir müşteri hizmetleriniz var anlamıyorum.

  • Halkbank Temsilcisi02 Ağustos 2013

    Müşterimize mail kanalı ile bilgi verilmiştir. Bilgilerinizi rica ederiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 444 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön