02 Ağustos 2014
#2601451

Halkbank Kredi Masrafını İade Etmiyor

Halkbank Genel Müdürlüğünden kredi dosya masraflarına ve konut kredisi yapılandırma bedeline ilişkin olarak ekstreleri istedim. Bana kredi dosya masraflarına ilişkin ekstralar gönderildi. Konut kredisi yapılandırma bedeline ilişkin bir şey gönderilmedi, mail ve faksla istedim konut kedisi yapılandırma bedeline ilişkin ekstra yine gönderilmedi.


Bankanın şubesi ise yapılandırılırken size bir dekont verilmiştir kaybettiyseniz 50 tl karşılığında verilir dedi ancak elimde bana verilen belgelerin hepsi var dekontta var ama konut kredisi yapılandırma bedeli olduğuna ilişkin bir ibare geçmiyor, Tüketici Hakları Hakem Heyeti de bunu kabul etmiyor. Banka istediğim belgeyi vermiyor.

Ömer Ömer 475 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Halkbank Temsilcisi04 Ağustos 2014

    Müşterimizin bildirimi değerlendirmeye alınmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 444 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları