08 Mayıs 2013 #1778390

Halkbank Kredi Mağduriyeti!

Ben Trabzon ili Akçaabat ilçesinde esnaflık yapmaktayım nakte sıkıştığım için esnaf kefalet kooperatifinden kredi talebinde bulundum 7 bin tl lık halk bankasında yönlendirilen başvurum olumlu olarak merkezden onaylandı kefil yerine binamızı ipotek olarak tapusunu gösterdik eksper değer tespitinde 580 bin tl olarak değer biçti.


Tapumuz hisseli olduğundan bizim hissemize ipotek konulamazmış 80 metrekarede 51metre karesi tapumuzda resmi olarak ayrılmasına rağmen onay görmedi aksine ziraat bankası devlet bankası olmasına rağmen böyle konularda ipotek koyabiliyor da birçok örnekte verebilirim halk bank insanları neden mağdur ediyor incelenip gereğinin yapılmasını arz ederim.

Şamil 86 Okunma

Cevaplar

  • Halkbank Temsilcisi08 Mayıs 2013

    Müşterimizin bildirimi değerlendirmeye alınmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 444 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön