07 Eylül 2016

Halkbank Kredi Kartımın Teslim Sorunu.

Temmuz ayının ilk haftasında kredi kartından bilgim dışında harcama yapılmasından dolayı kartını kullanıma kapattım. Temmuz Ağustos ve Eylül ayı olmasına rağmen kart tarafıma bugün teslim edilemiyor. Bu geçen süre zarfında kurye teslim edildi diye işlem yapıyor fakat bana ulaşan kart falan yok müşteri hizmetleriyle görüşüyorum kart yeniden basılıyor. Zaman akıp gidiyor. Sonunda kartını şubeye gönderin oradan teslim almayınız diyorum. Bugün kartı teslim aldım denemek için bankamatiğe taktığımda tek seferde şifre girmeme rağmen kartına el koydu. Şubeye gidip durumu bildirip daha sonra tekrar şubeye gidip kartımı teslim almam gerekiyormuş. Temmuz, Ağustos, Eylül yani Ekim'e kadar bu süreç uzayacak gibi.

Murat 133 Okunma

Cevaplar

  • Halkbank Temsilcisi08 Eylül 2016

    Müşterimize şube kanalı ile bilgi verilmiştir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 0850 222 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C. Halkbankası A.Ş.

  • Halkbank Temsilcisi07 Eylül 2016

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 0850 222 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C. Halkbankası A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön