Halkbank  ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Hakan'ın şikayet sonucundan memnuniyeti

         

Halkbank Kredi Kartımın Teslim Edilememesi Ve Uygunsuz Cevaplar Verilmesi!

1.753görüntüleme
Hakan
Hakan 01 Ekim 2020 14:59
ÇözüldüÇözüldü
Hakan'ın Teşekkür Mesajı
“Telefon ile arandım ve ilgili personelin uyarıldığı bilgisini aldım, Teşekkür ederim.”

09/2020 tarihli Paraf kredi kartımın yenilemesi için Halkbank mevcut kartımı ek kart yapıp yeni kart göndereceğini bildirdi. 08/2020 tarihinde Halkbank diyaloğu arayıp kartın iş adresime gelmesini talep edip iş yeri bilgilerimi sistemden güncellettim. 15/09/2020 tarihinde Kuryenet'ten telefonuma mesaj geldi ve kartı eski iş adresime teslim etmişler. Halkbank diyaloğu aradım kartı iptal ettirip yeni kart basımı için acil kodu ile talep oluşturdum. 1 hafta sonra kartın akıbetini öğrenmek için tekrar aradım ama hala eski kartın iptalini yapmamışlar ve yeni kart basımı için girişimde bulunmamışlar. Acil olarak eski kartı iptal ettirip yeni kart gönderimi için talep oluşturdum ve peşine bir önceki talebime istinaden hatalı gönderilen kartı neden iptal etmeyip 1 hafta beni mağdur ettiniz diyerek diyalog şikayet birimine önceki personel için şikayet talebi oluşturdum. Bir talep de kart borcunun kart gelene kadar bekletilmesi için talep oluşturmak istedim ancak diyalogdan telefonu yüzüme kapattılar. Ertesi gün tekrar diyaloğu arayıp yüzüme telefonu kapatan personel için şikayet talebi oluşturdum. Kartın akıbeti için acil basım ve gönderim için talep oluşturdum ve 2 gün sonra arayın cevabı aldım. Her iki günde bir hatta her gün arıyorum ama hem şikayet taleplerim hem de acil taleplerim hala incelemede imiş. Son 4-5 gündür kart basıldı zarflı olarak kuryeye teslimi bekliyor cevabı alıyorum tabi her gün acil teslim edilmesi için talep oluşturuyorum. Dün kart kuryede bilgisini aldım ve kuryeden kartın yine yanlış adrese gitmesinin önüne geçmek için gönderi takip bilgisini rica ettim, ellerinde olmadığını işin artık kuryede olduğu cevabını alıyorum. Tekrar tekrar sordum gönderiyi siz yapıyorsunuz gönderi takip numarasını başka kimden öğreneceğim siz bu bilgiyi benimle paylaşmak zorundasınız desem de yeni talep oluşturalım hızlandıralım karşılığı alıyorum, ancak taleplerin akıbetini soruyorum incelemede deniliyor. Üzerinden haftalar geçmiş talepler acil talepleri hala incelemede imiş. Gönderi takip numaram olmadığından kuryeden adres teyidi alamıyorum ve 10/2020 tarihine girdik kartımı da kullanamıyorum. Bankaya çözüm önerisi de sunmuyor. Başka kartımın olmadığını da defalarca belirttim ama dönüş yapmıyorlar. Ve işin garibi artık diyalogda talep de oluşturmuyorlar ve üst birime aktarıyoruz deyip başlarından savıyorlar. İnşallah yeni kartım doğru adrese ve kısa zamanda gelir işimiz Allah'a kaldı.

Halkbank Logo
Halkbank01 Ekim 2020 16:45

Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; ürün ve hizmetlerimizle ilgili öneri, istek ve şikâyetlerinizi; 7/24 hizmet sunan Halkbank Dialog'un 0 850 222 0 400, Halkbank Kobi Dialog’un 0 850 222 0 401 numaralı telefonlarından, (212) 340 09 99 numaralı faksı ve www.halkbank.com.tr adresli web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T. Halk Bankası A.Ş.

Hakan
Hakan02 Ekim 2020 08:27

Gece 1.33 de telefonuma kartın şubeye yönlendirmesi yapıldığı mesajı geldi. Bunu diyalogdan da teklif ettiler ama kabul etmemiştim. İş adresim ile şube arası takribi 60 km. Ve ben özel sektörde çalışıyorum ve pandemi dönemi izinler de sıkıntılı. Lütfen kartımı sistemde kayıtlı iş adresime yönlendirin. Ve lütfen diyalogda oluşturduğum taleplerimin her birinin takipçisi olacağım, hızlı bir şekilde sonuçlandırın ve tarafımı bilgilendirin. ( Başlıcaları; yeni çıkardığınız kart ücreti itirazım, diyalogdan telefonun yüzüme kapatılması şikayetim, ilk kartı yanlış adrese göndermeniz sonucu iptal başvurumun ve yeni kart gönderimi talebimin yapılmadığını 1 hafta sonra öğrenmem üzerine oluşturduğum şikayetim. Hepsinin referans numaraları da var dilerseniz paylaşabilirim. )

Hakan
Hakan04 Ekim 2020 11:55

Merhaba kartım hala elime geçmedi, dün diyaloğu arayıp bilgi istedim hafta içi gelir dediler... Kartımı kullanamıyorum bir çözüm öneriniz var mı dedim, eşimin kullandığı ek kartımın limitinin artırılmasını alışveriş yapmam gerektiğini belirttim yine talep oluşturalım dediler, dün çocuğa aldığım telefonu başka banka kredisi ile almak zorunda kaldım, süpürge ve diğer bazı acil alışverişlerimi yapamadım, bugün kart limitini kontrol ettim ama hala limit artırılmamış. Bir önemli konu da yüzüme telefon kapatılması ve yanlış adrese giden kartın iptali taleplerim ile ilgili diyalogdan telefonu benim kapattığım söylendi, ve iptal talebi ile ilgili işlem hakkında saçma bir cevap verilmiş, her ikisi içinde yeniden talep oluşturdum ve cevap bekliyorum. Bu ne saçmalık lütfen görüşme kayıtlarını benimlede paylaşın.

Halkbank Logo
Halkbank06 Ekim 2020 11:14

Müşterimize e-mail kanalı ile bilgi verilmiştir. Sayın Müşterimiz; ürün ve hizmetlerimizle ilgili öneri, istek ve şikâyetlerinizi; 7/24 hizmet sunan Halkbank Dialog'un 0 850 222 0 400, Halkbank Kobi Dialog’un 0 850 222 0 401 numaralı telefonlarından, (212) 340 09 99 numaralı faksı ve www.halkbank.com.tr adresli web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T. Halk Bankası A.Ş.

Hakan
Hakan09 Ekim 2020 13:24

Halkbank'tan arandım ve telefonu benim kapattığım söylendi, GSM, telekomünikasyon şirketinden hattın hangi taraftan kapatıldığını öğrenebileceğinizi ve bu yönde talebim olduğunu söyledim; sonucu bekliyorum, Ben yalacı ya da iftiracı değilim. Ayrıca yanlış adrese gönderilen kart sonrası ilk iptal talebimin neden yerine getirilmediği ile ilgili cevap da alamadım. Bir de ek kart limitinin düşürülmesi talebim kapatılmış ve ben dün akşam arayınca öğrendim, tekrar talep oluşturdum.

Hakan
Hakan13 Ekim 2020 09:17

Ek kart limitini talebime göre düşürdüğünüz için teşekkür ederim. İki önemli konu için hala gerçekçi bir açıklama beklemekteyim, 1 - diyalogdan telefonun yüzüme kapatılması. 2 - yanlış adrese gönderilen kartın iptalinin ve yeni kart basımının neden ilk talebimde yapılmadığı ve benim bunu 1 hafta sonra öğrenip yeniden talep açmak zorunda kaldığım.

Hakan
Hakan17 Ekim 2020 08:11

İki önemli konu için hala gerçekçi bir açıklama beklemekteyim, 1 - diyalogdan telefonun yüzüme kapatılması. 2 - yanlış adrese gönderilen kartın iptalinin ve yeni kart basımının neden ilk talebimde yapılmadığı ve benim bunu 1 hafta sonra öğrenip yeniden talep açmak zorunda kaldığım.

Hakan
Hakan23 Ekim 2020 13:12

2-3 gün önce diyaloğu aradım taleplerim ile ilgili herhangi bir gelişme yok, telefonun yüzüme kapatıldığı kayıtlı görüşmeyi talep ettim ancak diyalogdan savcılığa gidip istemem gerektiği söylendi, bu olay bankanızca tarafıma yapılmış bir saygısızlık neden hala üstünü örtmeye çalışıyorsunuz? Daha sonra görüşmeyi talep edip alamadığıma dair bir mail v. B. Yazı talebim oldu sonucunu bekliyorum.

Hakan
Hakan31 Ekim 2020 11:43

Hala görüşme kayıtlarını beklemekteyim.

Hakan
Hakan04 Kasım 2020 14:30

Telefon ile arandım ve ilgili personelin uyarıldığı bilgisini aldım, Teşekkür ederim.

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler