02 Şubat 2016

Halkbank Kredi Kartı İptali

Kredi kartı borcumu kapadım, kartımın iptali işlemlerini müşteri ilişkilerinden gerçekleştirdim. Borcu yoktur yazısı talep ettim şubeden alın dediler. Bir hafta sonra şubeyi aradım. Şube kartın borcunun kapandığını ancak iptal işleminin olmadığını tekrar aramam gerektiğini bildirdi. Bu arada ben müşteri ilişkilerini arayıp iptal ettirdiğimde bana "hediye puanlarınızı ve tüm kampanya haklarınızı geri alacağız, onaylıyor musunuz? " sorusuna dahi onay vermeme rağmen kartı iptal etmediklerini öğrenmek ayrı bir konu. Ben tekrar aramayacağımı sorunun düzeltilmesi ve borcu yoktur yazısının iletilmesini talep ettim. Beni ilgiliye aktaracaklarını söyleyip telefonu yüzüme kapadılar. Yardım alamıyorum.

İbrahim 238 Okunma

Cevaplar

  • Halkbank Temsilcisi03 Şubat 2016

    Müşterimize telefon kanalı ile bilgi verilmiştir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 0850 222 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C. Halkbankası A.Ş.

  • Halkbank Temsilcisi02 Şubat 2016

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 0850 222 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C. Halkbankası A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön