sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Halkbank Kredi Kartı Gönderimi

Şeyma Şeyma18 Ekim 2019 11:40

Bana Halkbank tarafından 2 kez kredi kartı gönderimi yapıldı ama ikisinde de adresimi dört kez güncelleme yapmama rağmen hiçbir şekilde kartım elime ulaşmadı. Bankanın bilgilendirmesi kartınız şubedir şeklinde ama ben kartımın çalıştığım kuruma gönderildiğini kurumumdan öğreniyorum. Kesinlikle bir kargo mesajı yok ve müşteri hizmetleri yanlış bilgilendirme yapıyor. Kartım direkt kullanılabilen 10 bin TL kullanım hakkına sahip bir kart ve müşterisi olduğum banka kartım hakkında bilgi sahibi değil. Aynı şekilde kartımı kurumumdan gidip aldıktan bir hafta sonra Halkbank'tan aldığım kartınız kullanılıyor mesajından sonra müşteri hizmetlerini arıyorum. Müşteri hizmetleri güvenlik açısından kartınızı yenileyeyim diyor.

Şüphe duymamak adına yeniliyorum. İki haftadır kartım yok bütün ödemelerim gecikmiş durumda ve banka bana kesinlikle yardımcı olmuyor. Şikayet oluşturmak istiyorum ve kesinlikle bankanın kötü hizmetini şikayet edemiyorum. İstanbul Beşiktaş Etiler şubesine gönderilmesini istediğim kartım için kartınız şubeye gelmiştir diye şikayet ettiğim için mesaj alıyorum ama şube adı katiyen yazmıyor ve Etiler şubesini arıyorum. Etiler Halkbank Şubesi telefonlarına iki kez aramama rağmen bakmıyor. Bankaya gidiyorum. Bir tek müşterisi bile yok ama telefon açılmıyor.

Kimliğimi unuttuğum için gişe görevlisi işlem yapamayacağını beni azarlayarak söylüyor. Şikayet için yine müşteri hizmetlerini arıyorum ve müşteri hizmetleri bana kartımın Yozgat/Akdağmadeni şubesine gönderildiğini söylüyor. Ödemelerimi yapabilmem için kartımın açılmasını talep ediyorum ve kesinlikle kartım açılmıyor. Geciken ödemelerim ve geciken hiçbir işim bankanın umurumda bile değil ve şikayet olarak bile bu işlemi bildiremiyor olmamda çok manidar.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Halkbank Logo Halkbank 22 Ekim 2019 09:20

Müşterimize şube kanalı ile bilgi verilmiştir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 0850 222 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C. Halkbankası A.Ş.

Halkbank Logo Halkbank 18 Ekim 2019 13:47

Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 0850 222 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C. Halkbankası A.Ş.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler