19 Haziran 2014

Halkbank Kredi Kartı Ekstremi Bana Hiçbir Yolla Göndermiyor!

Halkbank kredi kartı ekstresi adresime göndermiyor. Madem adrese gelmiyor e-mail adresime gelsin, borcumu takip edip ödeyeyim diye kaç kere e-mail adresimi güncelledim ama ekstre gelmiyor. Sonra da arıyorlar borcunuzu ödememişsiniz ne zaman ödemeyi düşünüyorsunuz gibi küstahça konuşuyorlar!

Ekstre gelmiyor nasıl takip edeyim ekstre gönderin dediğimde, ekstrelerde sorun var internet bankacılığı kullanın gibi ifade kullanıyorlar. Kusura bakmayın internet bankacılığı kullanmak zorunda değilim.

Zamanında hesap özeti göndermeniz gerekiyor. Gerekli telafi yapılmaz ise 3 gün içinde tüm borcu kapatıp kartımın iptalini gerçekleştireceğim.

Mustafa 438 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa25 Haziran 2014

    borcunuzu ne zaman ödeyeceksiniz diye arıyordunuz ne oldu şimdi bir ekstreyi gönderemiyoruz evet haklısınız diyemiyorsunuz değilmi. hala arayan soran yok. kartı iptal etmek için ben sizi arayacağım neden iptal ediyosunuz diye sormayın lütfen

  • Halkbank Temsilcisi19 Haziran 2014

    Müşterimizin bildirimi değerlendirmeye alınmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 444 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön