sta-4-hoverİyi Çözüm

Halkbank Kredi Kartı Ek Kart Sorunu

Orhan Orhan29 Temmuz 19:19

Kendi kredi kartıma bağlı ; eşime ve kızıma yenilemek suretiyle ek kredi kartı aldım. Hani şu övünerek reklamını yaptıkları ;temassız, hem banka hem kredi kartı özelliği olan. Ancak kartlara şifre almam ve hesabımı bunlara aktarabilmem mümkün olmadı. Şube yapmadı. Telefonla müşteri hizmetleri yapacak dedi. Aksamdan beri her seferinde 20 dakikaya yakın ulaşamadım. Müşteri temsilcileri hep başka müşteri ile ilgileniyor. Aktif internet bankası kullanıyorum. Oradan da işlem yapılamadı. Kart üretildiyse sokarsın bankamatiğe eski şifrenle değiştirir kullanırsın. Esas kartımı bu şekilde işlem açtım ama ek kartlar nafile. Ben de kayıp çalıntı hattından biraz önce bu kartları iptal ettirdim. Çok şükür. Onca reklam ama işleyiş sıfır. Yazık.

  • - Görüntüleme
  • 1Destekçi
full-star full-star full-star full-star empty-star
4/5

Cevaplar

profile-icon Orhan 19 Ağustos 12:06

Yok hükmünde " Malayani " bir cevap vermiş banka.

Halkbank Logo Halkbank 19 Ağustos 11:02

Sayın Müşterimiz; Sizlerin sağlığını korumak amacıyla işlemlerinize Dialog’dan yardımcı oluyoruz. Bu nedenle hatlarımızda yoğunluk yaşanmaktadır. Saygılarımızla, T. Halk Bankası A.Ş.

profile-icon Orhan 30 Temmuz 09:46

Ben cahil değilim okul idarecisiyim. İnternet bankacılığı da dahil hepsini denedim nafile 20 dakika bekletmek nedir ya.

Halkbank Logo Halkbank 30 Temmuz 08:02

Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; ürün ve hizmetlerimizle ilgili öneri, istek ve şikâyetlerinizi; 7/24 hizmet sunan Halkbank Dialog'un 0 850 222 0 400, Halkbank Kobi Dialog’un 0 850 222 0 401 numaralı telefonlarından, (212) 340 09 99 numaralı faksı ve www.halkbank.com.tr adresli web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T. Halk Bankası A.Ş.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler