20 Şubat 2013 #1643203

Halkbank Kredi Kartı Borcum İki Kez Ödendi!

Halkbank kredi kartı otomatik ödeme talimatım var. Ancak yaklaşık 2 yıldır son ödeme tarihinin gelmesini beklemeden ayın 15 inde manuel olarak internet hesabından ödememi yapıyorum. Yine aynı şekilde ödememi yaptım. Ancak ertesi gün baktığımda manuel ödememden sonra bankanın otomatik ödeme talimatı nedeniyle aynı borç için ikinci kez ödeme yaptığını gördüm.. Ben ödeme yaptığımda borcun silinmesi ve otomatik ödeme talimatının borç görmemesi gerekmez miydi?

Ahmet 107 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet20 Şubat 2013

    Dün yazmış olduğum şikayet "kredi kartı borcum iki kere ödendié" sonucunda bugün banka tarafından arandım. Ancak meşgul olduğum için öğle arası aramalarının mümkün olup olmadığını söyledim. Telefondaki hanımefendi de mümkün olduğunu söyledi. Ancak sonra arayan olmadı. Buna rağmen şikayetimin altına müşterimize gereken bilgi verilmiştir yazıyor! Gereken bilgi neymiş çok merak ettim doğrusu ??

  • Halkbank Temsilcisi20 Şubat 2013

    Müşterimizin bildirimi değerlendirmeye alınmış ve müşterimize konu hakkında bilgi verilmiştir. Bilgilerinizi rica ederiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 444 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön