30 Nisan 2013 #1770506

Halkbank Kredi Kartı Başvurusu!

Parafkart internet üzerinden başvuruda bulundum. Bir süre bekledikten sonra aradığımda başvurunuz bulunamadı cevabı aldım. Bu sefer sms le başvuru yaptım aynı cevabı aldım. şubeden başvuru yapıp beklemeye başladım. Başvurunuz bulunamadı cevabını aldım.


Enson Şikayetvara yazdım aynı gün bana telefonla dönüp özür dileyip hatanın kendi sistemlerindeki bir hatadan kaynaklandığını en kısa zamanda kartınızla ilgili dönüş yapılacağı söylendi. Tabiki bu süreç 2 ayı buldu


1. Şimdi ilk ekstrenin %25 kampanyasından yararlanamayacağımı söylüyorlar. Burada benim hatam yok
2. Kredi kartı olupta bankada hesabı olmayanların internet bankacılığını kullanamaması gibi çağdışı bir uygulamayı da halkbankta gördüm.

Halil 261 Okunma

Cevaplar

  • Halil09 Mayıs 2013

    sorunumu hiçbir şekilde çözmediniz şirketinizden kaynaklanan hatayı müşterinize ödediyorsunuz çağdışı kalmış köhne bir bankasınız kartımı iptal ettrip sizinle birdaha asla çalışmayı düşünmüyorum sizinle çalışmak isteyen tüm tanıdıklarıma hakkınızda kötü referans vereceğim

  • Halkbank Temsilcisi09 Mayıs 2013

    Müşterimize telefon kanalı ile bilgi verilmiştir. Bilgilerinizi rica ederiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 444 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön