30 Temmuz
#12355227

Halkbank Kredi Kartı Aidatı Kesti

Kredi kartımdan kart ücreti çekildiğini gördüm. Kullanmakta olduğum kart eski ve ücreti olmayan karttı. En azından bana bilgisi o şekilde verilmişti. Bankanın hem emekli maaş müşterisi hem de kredi müşterisiyim. Yapılan çekimin iptalini iadesini istiyorum. Aksi takdirde kartı kullanıma kapatacağım. Neden aidat ödeyeyim ki?


Ayrıca bankada bireysel müşteri kısmındaki çalışanlar kart aidatının alınmadığı bilgisini verdiler. Buna rağmen neden sürekli çekim yapılıyor? Diğer banka da bu şekilde çekim yapmıştı, yaptıkları yasal değildi ve iademi almıştım. Sık olarak çalıştığım bu bankanın da aynı yolu izlemesini bekliyorum. Geri dönüşünüzü telefon ile bekliyor olacağım.

Oya Oya 3.186 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Halkbank Temsilcisi02 Ağustos

    Müşterimize e-mail kanalı ile bilgi verilmiştir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 0850 222 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C. Halkbankası A.Ş.

  • Oya01 Ağustos

    E-mail kanalıyla bilgi verildi yazmadan ben yazayım. İşlem reddedilmiş, kart ücreti tarafıma iade edilmemiş. Geçen sene yaptığınız işlemi geriye alırken, bu sene yapılan bu işlemde neden iade alamıyorum? Ayrıca şubede tekrar sözleşmeler imzalatılırken kart ücreti alınmayacak bu sadece prosedür diyerek imzaları alıp, ücret yansıtmak da neyin nesidir?

  • Halkbank Temsilcisi31 Temmuz

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 0850 222 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C. Halkbankası A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları