Halkbank Kredi Kartı Aidatı

Mustafa Mustafa2 ay önce

Halkbank maaşlı müşterisi olarak 3 yılı aşkın süre hesabımı ve kredi kartımı aktif bir şekilde kullandım. Kurumun anlaşması dolayısıyla Bankam değiştiğinde Halkbank kredi kartımda herhangi bir sorun olup olmayacağını sorduğumda bir kesinti olmayacağı belirtildi. Ben de bankamızın kredi kartını kullanmaya devam ettim. Ayrıca kredi çekerek düzenli bir şekilde ödeme gerçekleştirdim.

Kredi kartımdan 64 TL kart ücretinin alındığını gördüm. Sürekli olarak kullanmış olduğum bir bankanın kartını kullanmaya devam etme isteğinin karşılığı bu mu olmalıdır? Birçok banka kart aidatı olmayan kart dağıtma derdinde iken, 64 TL verip kartınızı kullandırmak da nedir?

Tarafıma sorun olmaz diye belirtildiği halde kart ücreti alarak müşteri memnuniyeti mi sağlanmakta? Kart aidatımın iade edilmesini istiyorum. Bu konuda gerekli hassasiyetin ivedi şekilde yerine getirilmesini bekliyorum.

  • - Görüntüleme
  • 1Yorum

Cevaplar

Halkbank Logo Halkbank 2 ay önce

Müşterimize posta kanalı ile bilgi verilmiştir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 0850 222 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C. Halkbankası A.Ş.

Halkbank Logo Halkbank 2 ay önce

Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 0850 222 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C. Halkbankası A.Ş.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

  • profile-icon Ziyaretçi 2 ay önce  

    E devlet üzerinden Türkiye Bankalar Birliği ne şikayet oluşturun, kart aidatınızı geri alırsınız

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler