27 Haziran 2014

Halkbank Kredi Başvurum Ve Mağduriyetim!

Halkbank Güngören Sanayi Şubesi'ne ipotekli kredi almak için Nisan ayının başlarında başvuruda bulundum. Nihai cevap haziran ayı başında geldi. Benim başvuruda bulunduğum zaman 120 aya kadar vade yapılıyordu fakat mayıs ayında prosedür değişti ve kredinin vadesi 36 aya düştü.


Bende bankanın beni hiçe sayması yüzünden mağdur oldum. Özellikle S**** Hanım hakkında şikayetçiyim! Benim bildiğim kredi başvuruları bu kadar uzun süre değerlendirme de kalmıyor. Olumlu ya da olumsuz bilgilendirilseydim bende işimi hallederdim. Şimdi bu mağduriyetimin giderilmesini istiyorum. En azından bir özür bekliyorum.

Gülsüm 353 Okunma

Cevaplar

  • Gülsüm21 Temmuz 2014

    Halkbank'tan sadece şikayetimi gerekli kişilere ileticiklerine dair cevap verildi. Ama hala şikayetimle ilgili sorun çözülemedi.

  • Halkbank Temsilcisi27 Haziran 2014

    Müşterimizin bildirimi değerlendirmeye alınmış ve müşterimize konu hakkında bilgi verilmiştir. Bilgilerinizi rica ederiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 444 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön