04 Mart
#11669122

Halkbank Koyduğu Blokeyi Kaldıramıyor!

Halkbank internet şubesine girmiş olduğum bilgisayar ya da telefon üzerindeki bir uygulamayı saldırı olarak algılayarak tüm girişlerime bloke koymakla kalmayıp çağrı merkezini aradığımda da ne bir bilgi verme ne başka bir şey sadece beni şubeye yönlendirdiler. Şubeye gittiğimde bu hikayeyi dinledim, tamam şüphe duyulan bir şey varsa önlem almaları çok güzel fakat şubeye gittim her şeyi anlattım blokeyi kaldırmak yerine telefonum ve bilgisayarıma format attırmamı önerdiler.


Saatlerce görüşme sonucu bomboş, madem dedim internet şubenize giremeyeceğim, çağrı merkezinizle görüşemeyeceğim iptal edin her şeyimi ama varsa iptal cezası söyleyin bana beni aramadan iptal etmesinler tamam dediler ve cezai şey olmayacak demelerine rağmen aramadan kartımı kapattılar, üstüne üst 100 TL kampanya iptal cezası yansıtmışlar. İptal dilekçemi verirken Halkbank Ümraniye santral şubesine hiçbir şekilde cezai yaptırım kabul etmiyorum diye belirtmiştim, imzalı bir şekilde ellerindedir. Şimdi bu banka beni aramadan dilekçeme bakmadan nasıl hiçe sayarak bu işlemleri yapıyor? Ayrıca nasıl bir banka koyduğu blokeyi kaldıramaz?

Bengü Bengü 2.068 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Halkbank Temsilcisi05 Mart

    Müşterimize Şube kanalı ile bilgi verilmiştir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 0850 222 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C. Halkbankası A.Ş.

  • Halkbank Temsilcisi05 Mart

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 0850 222 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C. Halkbankası A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları