04 Eylül 2013 #1993255

Halkbank Konut Kredisi Yapılandırması Yapmıyor!

Emekliyim maaşımı Halkbank'tan alıyorum aynı banka Avcılar şubesinden konut kredisi 1 küsürlü rakamlardan kredi çektim. Faizler düşünce yapılandırma için başvurdum. Başvurum başka bankanın kredi kartında borcum olduğu için red efikdi. Benim zaten maaşımdan kredi çekiliyor ve ben zaten ödemede kolaylık olsun diye bu yapılandırmayı istiyorum.


Yapılandırma kesinlikle yapamıyoruz, emekli maaşından yatmadan maaşından kesilen biri için ne kadar mantıklı. Zaten yapılandırma ihtiyaçtan yapılır. Başka bankaya k. kartı borcu varsa da siz zaten peşin paranızı kesiyorsunuz. Tüketici haklarına gitmek istedim bana yazıda vermediler.

Faik 55 Okunma

Cevaplar

  • Faik08 Ekim 2013

    Hiç bir şekilde geri dönüş yapılmamıştır bu saatten sonrada geri dönüş yapılmasın zaten faizler yine aynı seviyeye geldi sayenizde çok güzel hizmet verdin halkbankası teşekkürler.

  • Halkbank Temsilcisi05 Eylül 2013

    Müşterimizin bildirimi değerlendirmeye alınmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 444 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön