18 Ağustos 2016

Halkbank Konut Kredisi Yapılandırılması

Halkbank Van şubesinden 2016'da 48 ay vadeli 1,09 oranında konut kredisi kullandım.
Kredi oranları düşmesi ile yapılandırma yapmak istedim, fakat müşteri temsilcileri yapılandırma yapılmadığını söylediler. Sitenizde gördüğüm kadarıyla benimle aynı durumda birçok müşteriniz var. Bankanızın bu mağduriyetimizi bir an önce gidermesini istiyorum. Aksi takdirde Tüketici Mahkemesi'ne başvurmak zorunda kalacağım.

Ahmet 1.487 Okunma

Cevaplar

 • Ahmet10 Eylül 2016

  Sayın yetkililerimizin bu mağduriyetimize bir çözüm bulmasını bekliyoruz benim gibi yüksek faiz oranları ile konut kredisi çeken binlerce insanşuan halkbankasının yaratmış olduğu mağduriyeti yaşıyor.Yüksek faiz oranı ile Konut kredisi çekeli daha 3 ay bile olmadı bizim günahımız nedir. Devletimizin çıkarttığı "TKHK'nun 36. maddesi ve KFSY'nin 12. maddesi gereği tarafların mutabakatı ile faiz oranının değiştirilmesi mümkün olabilir" denilmesine rağmen banka daha önce çekmiş olduğum konut kredimi güncel faiz oranı ile yapılandırmıyor ilgili tüketici hakem heyetlerine gitmemize rağmen bize yardımcı olamadılar bu mağduriyete devletimizin el atmasını bekliyoruz Saygılarımla.

 • Ahmet09 Eylül 2016

  Sayın yetkililerimizin bu mağduriyetimize bir çözüm bulmasını bekliyoruz benim gibi yüksek faiz oranları ile konut kredisi çeken binlerce insan şuan halkbankasının yaratmış olduğu mağduriyeti yaşıyor.Yüksek faiz oranı ile Konut kredisi çekeli daha 3 ay bile olmadı bizim günahımız nedir. Devletimizin çıkarttığı "TKHK'nun 36. maddesi ve KFSY'nin 12. maddesi gereği tarafların mutabakatı ile faiz oranının değiştirilmesi mümkün olabilir" denilmesine rağmen banka daha önce çekmiş olduğum konut kredimi güncel faiz oranı ile yapılandırmıyor ilgili tüketici hakem heyetlerine gitmemize rağmen bize yardımcı olamadılar bu mağduriyete devletimizin el atmasını bekliyoruz Saygılarımla.

 • Ahmet19 Ağustos 2016

  Halk Bankası Van Şubesınden 2-3 ay önce 48 ay vadeli 1.09 dan konut kredisi faizi kullandım sağ olsun cumhurbaşkanımızın sayesinde bankalar faiz oranlarını aşağı çektiler yalnız 17/08/2016 tarihinde Halk Bankası Van Şubesine gittiğimde bu faiz indiriminin eskileri kapsamadığını söylediler konut kredisini özellikle halkbankasından çekmemin bir diğer sebebi ise devlet bankası hüviyetinin olması idi yalnız bugün anladım ki ticari bankalardan pek te bir farkı kalmamış tüm ısrarlarıma rağmen konut kredimin yapılandıırlması kabul edilmedi benim gibi yüksek oranlarda faiz kullanan bir sürü mağdur Halk Bankası müşterisi var sayın yetkililerin bu durumu dğzelteceklerini ümit ediyorum saygılarımla.

 • Halkbank Temsilcisi18 Ağustos 2016

  Müşterimize e-mail kanalı ile bilgi verilmiştir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 0850 222 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C. Halkbankası A.Ş.

 • Ahmet17 Ağustos 2016

  Halk Bankası Van Şubesındem 2-3 ay önce 48 ay vadeli 1.09 dan konut kredisi faizi kullandım sağ olsun cumhurbaşkanımızın sayesinde bankalar faiz oranlarını aşağı çektiler yalnız 17/08/2016 tarihinde Halk Bankası Van Şubesine gittiğimde bu faiz indiriminin eskileri kapsamadığını söylediler konut kredisini özellikle halkbankasından çekmemin bir diğer sebebi ise devlet bankası hüviyetinin olması idi yalnız bugün anladım ki ticari bankalardan pek te bir farkı kalmamış tüm ısrarlarıma rağmen konut kredimin yapılandıırlması kabul edilmedi benim gibi yüksek oranlarda faiz kullanan bir sürü mağdur Halk Bankası müşterisi var sayın yetkililerin bu durumu dğzelteceklerini ümit ediyorum saygılarımla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön