Halkbank ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Betül sonuçtan hiç memnun değil

  • profile
1 Destekçi
  1 Yorum

Halkbank Konut Kredisi Limiti

4.299
Betül
Betül 17 Mart 17:18

Halkbank Konut kredisinde zorluk çıkarıyor. Ev sıfır olmasına rağmen tapuda el değiştirdi diye 1. Evim kredisi vermiyor 2. Evim kredisi verebiliyormuş. O da sadece 300 bin. 300 bine şu an Türkiye şartlarında araba alınmıyor. Buna bir çözüm üretin lütfen.

Halkbank Logo
Halkbank17 Mart 17:35
Halkbank Logo
Halkbank21 Mart 12:25
Betül
Betül21 Mart 13:02

Kimse dönüş sağlamadı. Gerekli yerlere şikayetimi yapacağım

Betül
Betül21 Mart 13:04

Evi almaktan vazgeçmedim siz kredi vermediğiniz için almadım buna rağmen eksper parasını benden kestiniz. Bankacı kadın evi almaktan vazgeçerseniz eksper parası sizden kesilir demişti.

  • profile
1 Destekçi
  1 Yorum

Benzer Şikayetler

profile
346
23 saat önce

Halkbank Kredi Süreci Uzun Sürmesi

Türkiye'nin, Halkın (!) bankası olan Halkbank 300 bin tl konut kredisi sürecinde zaman ekspertiz vs. Açısından mağdur etmektedir. 1 Haziran başvurum hala ekspertiz süreci başlamadı bu süreçte yaşadığım strese mi kaybettiği dolar artışına mı ev sahibinin satmaktan vazgeçeceğim baskılarına mı dert yan...

profile
4.612
1 hafta önce

Halkbank Konut Kredisi Sınırlı Kalıyor

Halkbank konut kredisi, 300.000 TL limitiyle veriliyor. Ev fiyatlarındaki yüksek artışa rağmen, düşük kredi nedeniyle mağduriyet yaşanıyor. Hane gelirinin iyi olmasına rağmen ev kredisi alamıyoruz. Acil bir düzenleme yapılması gerekiyor.

profile
7.942
1 hafta önce

Halkbank Banka Konut Kredisi

Devlet bankalarının (halK-Ziraat-vakıf) limitleri neden bu kadar düşük. Konut kredisini 300 bin tl ile sınırlandırmış olup, ülkede bu rakama araba alamazken ev alınması imkansız. Sağ olsun özel bankaların verdiği faiz oranı maşallah bu yüzden devlet bankalarına yöneliyoruz. Ev almak istiyoruz hane g...

  • profile
  • profile
2 Destekçi
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

1 Yorum

Taner
Taner
 

Findeks notunuzla alakalı problem yaşadınız mı?