Halkbank Konut Kredisi

Ramazan Ramazan2 ay önce

DASK sigortası harici sigortalar zorunlu olmadığı halde imzam ve onayım olmaksızın DASK ve diğer 2 sigorta Aralık 2019 da yapılmış ve tarafımdan onay olmadan para kesintisi yapılmıştır. 2 kere kaza geçirmiş olduğumdan maddi külfetim yoğunluğundan bu 3 sigorta poliçemin iptal edilip ücretin maaş hesabıma iadesini talep ediyorum. Ramazan ç** Kurtköy Pendik - İstanbul.

  • - Görüntüleme
  • 1Yorum

Cevaplar

Halkbank Logo Halkbank 2 ay önce

Müşterimize telefon kanalı ile bilgi verilmiştir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 0850 222 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C. Halkbankası A.Ş.

Halkbank Logo Halkbank 2 ay önce

Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 0850 222 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C. Halkbankası A.Ş.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

  • profile-icon Ramazan 1 ay önce  

    Halkbank artık bekletme şu ödemeleri, bekliyoruz hepsini, dosya masrafları ve ekspertiz ücretlerini...

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler