22 Temmuz
#12307583

Halkbank KOBİ İlgisizlik, Hizmet Alamama Sorunu!

2 yıldır Halkbank pos müşterinizim. KOBİ'lere bu kadar köstek bir banka görmedim sürekli hesap işletim ücreti üye iş yeri komisyonu EFT havaleden ücret kesiliyor neyse en son 410 TL'lik çekim yaptıktan sonra hesaba baktığımda 10 TL üye iş yeri komisyonu olarak yine kesilmiş dayanamayıp bankaya gittim, kOBİ destek biriminde kimse yok temsilciler müdür ile kahveye çıkmış temsilcim P*** hanımı aramama rağmen telefonu açmadı mesaj attım yine cevap vermedi, işimi bırakıp burada hizmet almaya gelmiş bulunuyorum. 22 Temmuz Pazartesi günü saat 10:45 den 12'ye kadar bankada beklememe rağmen kimse yok.

Saniye Saniye 1.912 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

 • Halkbank Temsilcisi26 Temmuz

  Müşterimize e-mail kanalı ile bilgi verilmiştir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 0850 222 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C. Halkbankası A.Ş.

 • Saniye22 Temmuz

  Hala bankada beklememe rağmen özel güvenlik yaklaşık 1 buçuk saat önce ne zaman gelecekler soruma yarım saate gelirler diyeli 2 saat geçti bu nasıl rahatlık ben yetkilimin olmamasına sinirlenmedim hiç yetkili olamaması ve hizmet alamamaktan şikayetçiyim bütün hesaplarımı kapatıp bu bankayla ilişiğimi kesmeye gelmiştim çok doğru bir karar almışım bir kapatma dilekçesi için saatlerdir bekliyorum Gişeden halledilebilir olsaydı keşke ama bireysel Kobi müşterisi olduğum için bekliyorum gişe memurları tıkır tıkır işliyor fakat Kobi yetkilileri yok

 • Saniye22 Temmuz

  Bu şube Eryaman Okyanus Plaza şubesidir benim kendime ait bir salonum var ve 2 yıldır pos hesabınızı kullanıyorum temsilcimin ilgisizliği ve hizmet alamama sorunu artı hesaptan sürekli komisyon hesap işletim ücreti kesilmesi yüzünden mağdur olduğum için bu şikayeti yazdım eminim ilgilenilmeyecektir ama en azından başka esnafların başı ağrımasın bu bankada yetkili yok ben Kobi müşterisiyim işimi bırakıp geldim yetkili temsilci yok bir devlet bankası olduğu çok belli ulusal ve yabancı bankalarda böyle şeyler olmaz

 • Halkbank Temsilcisi22 Temmuz

  Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 0850 222 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C. Halkbankası A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları