15 Şubat 2013

Halkbank Kendi Hatalarından Dolayı Mağdur Edildim!

Halk bankasının müşterisiyim ve advantage kredi kartını kullanıyorken HALKBANK ın PARAF ile anlaşma yaptığı ve eski kredi kartının bu karta aktarımı yapıldığı ve parafın kullanılacağı tarafıma iletildi.Şifre değiştirme işlemi için bankamatik verilen şifreyi kabul etmedi. Şubeye gittiğimde eski kartların yerine parafların dağıtıldığı ve eski kartların artık geçersiz olduğu söylenildi ve eski kartımı kırdım.


Bu olayın üzerinden yaklaşık 3 ay geçti ve bu süreçte parafkart kullandım ve ödemelerimi aksatmadım.Parafın 14 şubat günü yaptığı kampanyayı kullanmaya çalışırken diğer karttan dolayı kartımın kapatıldığını öğrendim. Tamamen kendi hatalarından dolayı mağdur edildim,maddi kayba uğradım..

Şahin 99 Okunma

Cevaplar

  • Halkbank Temsilcisi15 Şubat 2013

    Müşterimizin bildirimi değerlendirmeye alınmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 444 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön