28 Mayıs 2016

Halkbank Kazanılmış Kredi Masrafları İçin Haksız Yere Karşı Dava Açıyor!

Geçen sene tüketici hakem heyetine sunmak üzere Halkbank'tan aldığım ev kredisinin dökümünü istedim. Masraflar tek kalem olarak yazılmıştı. Davayı kazandım. Henüz karar elime geçmeden banka beni aradı, iki kez telefonumu açamadım ve günün sonunda avukat ve ekspertiz ücretlerinin ödenmemesi için bana karşı dava açıldığını öğrendim. Diğer bankaların dökümlerinde tüm masraflar kalem kalem yazarken Halkbank tek kalemde yazarak müşterisini de, tüketici hakem heyetini de kandırdı. Durumu çözmek için yaptığım telefon görüşmelerinde şube topu genel müdürlüğe, genel müdürlük de şubeye attı. Davayı geri çekmek için para istiyorlar şimdi. Şu işleri bir halledeyim ev kredimi başka bir bankaya taşıyacağım. Halkbank'ın yaptığı haksızlık. Hiç beklemezdim bunu. Üç kuruşa tenezzül edip müşterilerin hatırını kırıyorlar.

Mayıs 620 Okunma

Cevaplar

  • Halkbank Temsilcisi15 Haziran 2016

    Müşterimize e-mail kanalı ile bilgi verilmiştir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 0850 222 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C. Halkbankası A.Ş.

  • Halkbank Temsilcisi30 Mayıs 2016

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 0850 222 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C. Halkbankası A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön