Halkbank Kazandığım ParafPara'ları Yüklemiyor

Emin Emin2 ay önce

Halkbank'in Market ve Akaryakıt alışverişine 50 ParafPara kampanyasına katıldım. Kampanya şartlarında olduğu gibi 5 adet alışveriş yaptım. Fakat alışverişimin birisini tüm şartları sağlamasına rağmen kampanyaya dahil etmemişler. Durumu müşteri hizmetlerine yazdım. Gelen cevapta kampanya bitiminde bu durumu tekrar yazarsam ParafPara'ları yükleyebileceklerini söylüyorlar. Hem kendi sistemleri hata yapıyor hem de benim tekrar tekrar yazmamı istiyorlar. Peki ben yazmayı unutsam kazanımlarım yok olacak. En azından kampanya bitiminde yükleyelim demeleri lazımken tekrar yazarsanız yükleyebiliriz deniyor. Kendi hatalarına rağmen müşteri memnuniyetiyle uzaktan yakından ilgisi olmayan bu tutumu kınıyorum.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Halkbank Logo Halkbank 2 ay önce

Müşterimize telefon kanalı ile bilgi verilmiştir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 0850 222 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C. Halkbankası A.Ş.

Halkbank Logo Halkbank 2 ay önce

Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 0850 222 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C. Halkbankası A.Ş.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler