Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
1

Halkbank Kavacık Sorumsuz Bireysel Banka Çalışanı

Hızır
14 Şubat 2022 15:31
4.481

Halkbank Kavacık şubesi vadeli mevduat hesabını kafasına göre oranla yeniliyor banka şubesine ulaşılmadığı gibi şube görevlileri bilgisiz' tehditkar kaba saba 09.00 başlayan mesaide saat 13.30 da lütfetmiş şekilde arayan şube görevlisi e*****g****denen şahıstan şikayetçiyim. Mevduatınız bankada kalırsa yok çekeceğim derseniz işini yapmamakla tehdit edip şubeye gel diyor.

Gelişme
Gelişme

16 Şubat 2022 19:26

2 Çıkarken benimle telefonda tartışan hesabı inatla askıda tutan beni tehdit eden personel elanur göbek baktım müşterisi var yoksa 1 çift lafım olacaktı bende işimi yapan kibar müşteri temsilcisi hanımefendiye 5. Numaralı masa standa yöneldim teşekkür ettim bir de dedim ki aslında benimle tartışan 7 numaradaki elanur göbek 'e de bir teşekkür borcum var ruh hali gösteriyor ki bu ülkede ve Halkbank'ta şikayet departmanı çalışıyor Kibar müşteri temsilcisi ile bir 10 dakika konuştuk ve mesai arkadaşı için kesinlikle geri adım atmasın zira ben kendisinden davacı olacağım 2'5 gün paramı askıda bırakarak ve inat ederek yetkisini memurluğunu kötüye kullanmaktan ayrıca tehdit ve taciz den Ayrıca CİMER e 15 Şubat 2022 de 'şikayet var 'com Halkbank dialog 'Halkbank genel müdürü sayın osman arslanın Instagram ına yazdım şikayet ettim profilim de GS logosu sırada Youtube.com tictoc tüm sosyal medya var Haklı şikayetlerinizden çekinmeyin vaz geçmeyin ısrarla devam edin Bu toplumun görevini yapmayıp küstahlaşan kendi paranızla size afra tafra inatlar 'tehditkar tacizkar personele ihtiyacı yok binlerce gencimiz işsiz işini yapan gelecek işini yapmayan gidecek.

16 Şubat 2022 19:16

1 16 Şubat 10. 46 yani bugün bankaya gittim numaratörden 6103 sıra no ile bireyselden sıra numaram Bankada bireysel bankacılıkta 5.6.7. Masa var bankaya girdiğimde güvenlik arkadaş hariç bireysel bankacılık 7 numaralı standında bir bayan oturuyor bir de yanında başka bir bayan bankada müşteri olarak o an bir tek ben varım bu arkadaşlar 3.5dk kendi arasında konuşmalarından sonra benim numaram 5. Masadan yandı gidip kimliğimi verdim vadeli hesabımı kapatıp paramı çekmek istiyorum dedim kimlikle PC girince hızır bey deyince 7. Masadan o bayan standının arkasından 6. Masaya oradan da 5. Masaya hışımla geldi 3 stand arasında en az7' 8 metre var Beni hakaretten ve Halkbank'tan avukata vereceğim deyip tehdit ve taciz de bulundu bende seni veririm bir avukata 3.5 bin tl verecek gücüm var dediğinde bu sefer verdim dedi :) benimle tartışma yeri değil dedim elimle de masa sına dönmesini gösterdim Bir an düşündüm bankaya mı geldim yoksa nereye hala düşünüyorum bu bayan elanur göbek bir memur personel mi provokatör mü? Kibar olan müşteri temsilcim paramı vadesiz hesabıma göndereceğini ve o şekilde dayatma vadeye bağlı hesabım ı kapatabileceğimi söylediğinde 2 gündün kopan kıyamet bu yüzden hani bankaya gelmeden mobil kapanmıyorsa paramı nakit istiyorum dememe neden bir gün önce bankayı arayıp haber vermediğimi söyleyince "bankanız 4 saat telefona bakmıyor kimi neden arayayım ki dedim hanımefendi bana gün içerisinde kuryeleri gelirmiş haber verirmiş bende kendisine ararsınız talep edersiniz getir ler 12.30 da dedi peki bekleyeceğim dedim kurye geldi hanımefendi vezneyi uyardı 78 dakika sonra saat 12.04 para çekme dekontum hazırlandı

15 Şubat 2022 08:45

Kavacık Halkbank'ta vurdumduymaz çalışma memurları ve dayatmalı uyduruk kuralları Bankaya mevduat hesabı açınca hemen elinize mobil Halkbank'ı indirin diyorlar Halkbank mobille her şeyi yapabilirsiniz para al para gönder fatura öde özel hayat sigortası aklınıza gelecek her işlem lakin dayatmalı otomatik düşük faizle mevduatınızı bağladıklarında itiraz edip hesabı kapatmaya gelince yoo yapamazsınız Şb. Den açtığınız hesap şubeden kapanırmış! Bu dayatma değil de nedir? Bu uyduruk kural ucuz hesapların halka eziyet çektirip birkaç gün bankaya gitmezseniz diğer bankalar gibi Halkbank'ta paranızı kendi bünyesi altında gecelik faize koyuyor kazancı da bal gibi yiyorlar size dönen bir şey olmuyor bu uygulama ile devletin banka sı mısınız? Yoksa eşkıya mı Halkbank genel müdürü o. A Instagram başlığı ; Önce halk sonra bankayız " söylem muhteşem eylem rezalet zira bir banka sabit numarası 4 saat boyunca arıyorsun. Telefonu açan yok zira bu şube İstanbul Kavacık şubesi devletin dingonun ahırı Çalışanları özelikle e. G bilgisiz yetersiz aynı zamanda tehditkar. 181 günlük vademi bana sormadan danışmadan önce %6 mevduat faiz oranı ile bağlamışlar ısrarla çözün istemiyorum dememe rağmen öğleden sonra %13.75 ile bağlamışlar Halkbank mobil uygulamada böyle görüyorum hala. İstemiyorum kıytırık faiz oranınızı istemiyorum bilgisiz sorumsuz memurlarının onlara göre hizmetini vatandaşa göre bankada lay lay lom yapmasını. Bunları neden paylaşıyorum Kavacık Halkbank memurları ve Halkbank "dayatma zorlama 'hesap kapatmamanız için kurallar uyduruyor hesabı açar iken sizi uyandırmıyor bak banka Şb. Den açtın banka Şb. Den kapatmalısın bu bizim çağ dışı beyin özürlü dayatma kuralımız demiyorlar " hele ki pandemi sürecinde düşünün sizi kabul etmediğiniz faiz oranı ile ya kabul et ya bankaya gel. İş günü çakılı çalışıyoruz diyoruz banka görevlisi o sizin sorununuz. Paranızla rezil olmak istemiyorsanız Halkbank Kavacık şubesinden memurları e. G den hatta Halkbank'tan uzak durun Sayın Halkbank genel müdürü o. A güzel Instagram başlığınıza "önce halk sonra banka yız " a istinaden şubenizde halk kelimesinin h nı bile göremiyoruz agop'? Un gazı hep kendine göre yutuyor dayatma uyduruk kurallarınızla bindiğiniz dalı kesiyorsunuz devlet kurumu diye sırtını devlete dayayan sorumsuz memurlarla tekel sümerbank Paşabahçe cam rakı fabrikası Beykoz deri kundurada vardı sizin mantıkla gitti şimdi tarih oldu. Sizde bu tutumla devam edin sizde yok olup gitmeye mahkumsunuz.

14 Şubat 2022 15:38 (Şikayetten 6 dakika sonra)
Hızır
14 Şubat 2022 17:58

Değişen somut hiçbir şey yok tarafıma da hiçbir şey bildirilmedi.

14 Şubat 2022 18:14
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

Şikayetle İlgili Yorumlar

Benzer Şikayetler

Halkbank Kredi Hesabından Para Çalındı

Derya
13 Haziran 01:32
152
1

Halkbank Müşterilerine Böylemi Hizmet Veriyor?

Adnan
12 Haziran 21:54
158
1

Halkbank Türkiye Sigorta Aş Konut Sigortası İptali

Yılmaz
11 Haziran 12:28
232

Halkbank Bankanın İzinsiz Çektiği Parayı İade Etmemesi

Ayşe
10 Haziran 22:58
168
Halkbank Bankanın İzinsiz Çektiği Parayı İade Etmemesi

Halkbank Parama ATM El Koydu

Cumali
03 Haziran 14:42
130
Benzer Şikayet Yaz