09 Ağustos
#12414210

Halkbank Kasa Arızası Para İadesini Yapmadı

Halkbank maaş müşterisiyim Ziraat Bankası ATM'den kesintisiz para çekmek isterken kasa arızası nedeniyle para verilememiştir diye makbuz verdi. Biraz ilerideki Ziraat Bankası şubesinin önündeki ATM'den aynı para miktarını bu sefer aldım bu işlem için bankanız kesinti yapmamıştır diye makbuz verdi.


Lakin hesaba girip baktığımda sanki 2 kez para çekmişim gibi hesapta düşme oldu Ziraat ve Halkbank şubelerine gittim müşteri hizmetlerini aramam söylendi aradım ve bayram önü olduğu için mesai saatlerinde ATM açılacak ve kayıtlar incelenecek sonra eğer haklıysanız iade size sonra yapılacak denildi. Bayram öncesi para ihtiyacım olduğu zamanda bana 25 gün gibi sonra ödeme yapılabileceği söylendi hem halk bankası hem Ziraat Bankası sayesinde bayram öncesi paramla mağdur oldum.

Said Said 3.535 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Halkbank Temsilcisi15 Ağustos

    Müşterimize e-mail kanalı ile bilgi verilmiştir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 0850 222 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C. Halkbankası A.Ş.

  • Said09 Ağustos

    Belirttiğiniz telefonu aradım zaten ama sonuçta o ara iadesi 20 ila 25 gün arası değişir denildi yani param aleni şekilde geçici gasp ediliyor

  • Halkbank Temsilcisi09 Ağustos

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 0850 222 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C. Halkbankası A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları