Halkbank Kartımı Teslim Edemedi!

Semih Semih04 Aralık 2013 09:25

Şanlıurfa'nın Suruç ilçesinde öğretmenlik yapıyorum. Ekim ayında kredi kartı başvurusunda bulundum. Kasım ayının ilk haftası kart adresime geldi . Okulda olduğum için kartı alamadım sonra Halkbank diyaloğu arayıp kartın Suruç şubesine gelmesini istedi. Bir hafta bekledim kart gelmedi . Şubeye gidip kartın durumunu sordum, bir sonraki hafta gelir dediler Şanlıurfa merkez şubeden.

3 hafta oldu ancak kart hala ilçe şubeye gelmedi. Ulaşabileceğim her yeri aradım kartın kuryeye verildiğini onun sorumluluğunda olduğu söylendi. Kuryeyi aramalarını söyledim, kuryeye ulaşamadıklarını söylediler. Hala kartın ilçe şubeye ulaşmasını bekliyorum. Sürekli kredi kartımın avantajlarını belirten mesajlar alıyorum, ancak kartı bir türlü alamadım. Sorunumla ilgilenmeyip bu şekilde mesaj atmaları çok ironik değil mi!

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Halkbank Logo Halkbank 04 Aralık 2013 16:42

Müşterimizin bildirimi değerlendirmeye alınmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 444 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler