30 Ocak

Halkbank Kartımı Suriyeli Birine Teslim Etmiş

Halkbank'nda hesap açtıralı 4 ay olduğu halde, hesap kartım elime ulaştırılamadı! Hesap açtıktan 1 ay sonrasında kart durumunu öğrenmek için bankayı aradığımda, kartın 15 önce gönderilmiş ve benim yabancı sanırım Suriye uyruklu bir şahsa teslim edilmiş olduğunu öğrendim ve kartı hemen iptal ettirdim. Daha sonra yeni kart basılacağını ve gönderileceğini söylediler. Kartın çalıştığım kuruma gönderilmesini söyledim. Tekrar aradığımda amirime teslim edildiğini söylediler. Ama kendisine sorduğumda böyle bir kartı benim imzam olmadan asla teslim alamayacağını ve almadığını söyledi. Ben kartı tekrar arayıp iptal ettirdim, şubeye gönderilmesini istedim. 1 ay geçmesine rağmen hala bir sonuç yok. Devletin bankası bu kadar amatör çalışmamalı ve seçtiği kurye şirketini bir gözden geçirmeli. Benim imzam olmadan kartım iki kez başka ellere teslim edilmiş.

Ayşe 957 Okunma

Cevaplar

  • Ayşe'nin Teşekkür Mesajı01 Mart

    Sorunum çözüldü teşekkürler

  • Halkbank Temsilcisi01 Şubat

    Müşterimize telefon kanalı ile bilgi verilmiştir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 0850 222 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C. Halkbankası A.Ş.

  • Halkbank Temsilcisi31 Ocak

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 0850 222 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C. Halkbankası A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön