Halkbank Kartım İnternet Alışverişine Açık, Ancak Yıllardır Israrla Açmıyorlar

Ali Ali15 Ağustos 12:55

Aracımın sigortası için son gün. Müşteri hizmetlerine bağlanmaya çalışıyorum. Ben bu kadar fiyasko hizmet görmedim. 'müşteri hizmeti'' değildir bunun adı. Kartım internet bankacılığına açık olmasına rağmen alışveriş yapamıyorum. Ve bu sorunu bana yıllardır açıklayamıyorlar. Bu durumla uğraşıyorum, aramama rağmen müşteri temsilcileriyle iletişim kuramıyorum. Şu tuşa basın bu tuşa basın diye yönlendiriyor telesekreter tam sıra gelecek yoğunluktan dolayı bağlanmıyor tekrar deneyin diyor. İnsanların zamanını çalacak kadar kötülük olamaz. Siz kimsiniz benim vaktimi alıyorsunuz. 

hayatımda hiç bu kadar sinirlendiğimi hatırlamıyorum, daha önceki taleplerime cevaben banka bana ınternet bankacılığına açıldığını söylüyor ama site sürekli aynı hatayı veriyor. İnternet bankacılığı üzerinden talep oluşturdum çözecek kapasite görmüyorum ama yinede talep oluşturdum. Devlet bankası diye promosyon tekliflerini düşük olmasına rağmen tercih ediyoruz böyle hizmet alıyoruz. Yakışmıyor.

  • - Görüntüleme
  • 1Yorum

Cevaplar

Halkbank Logo Halkbank 20 Ağustos 11:57

Sayın Müşterimiz; Sizlerin sağlığını korumak amacıyla işlemlerinize Dialog’dan yardımcı oluyoruz. Bu nedenle hatlarımızda yoğunluk yaşanmaktadır. Saygılarımızla, T. Halk Bankası A.Ş.

Halkbank Logo Halkbank 17 Ağustos 08:16

Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; ürün ve hizmetlerimizle ilgili öneri, istek ve şikâyetlerinizi; 7/24 hizmet sunan Halkbank Dialog'un 0 850 222 0 400, Halkbank Kobi Dialog’un 0 850 222 0 401 numaralı telefonlarından, (212) 340 09 99 numaralı faksı ve www.halkbank.com.tr adresli web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T. Halk Bankası A.Ş.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

  • profile-icon Ali 22 Ağustos 16:17  

    Yoğunluk varsa yetersizliğinizi ispatlamış oldunuz, bu benim için yeterli.

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler