11 Mayıs 2013 #1792636

Halkbank Kartım Bilgim Dışında Kapatıldı!

Bankanıza kredi kartı olmak için 2012 aralık ayında Sakarya Hendek şubesinden yazılı olarak başvurdum.Kartım onaylandı fakat kurye firması değiştiği için aylarca tarafıma teslim edilmedi ve o esnada tarafım aranarak özür mahiyetinde 30 tl puan yükleneceği ve kartımın tekrar teslim için tarafıma yönlendireceği söylendi.


1 ay kadar önce kartım tarafıma teslim edildi ve bankanın 30 tl hediye yükleyeceğini söylediği esnada özellikle ilk ekstrede %25 indirim kampanyasından da yararlanacağım söylenmesine rağmen kampanyadan faydalandırılmadığım gibi kartım benim bilgim dışında kapatıldı.Aylarca maaş aldığım bankanın bana bu çektirdiği eziyeti kimse yapmadı. %25 puan ve kartımı tekrar istiyorum.

Zeynep 50 Okunma

Cevaplar

  • Halkbank Temsilcisi13 Haziran 2013

    Müşterimizin bildirimi değerlendirmeye alınmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 444 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz.

  • Zeynep15 Mayıs 2013

    Bankanıza kredi kartı olmak için 2012 aralık ayında Sakarya Hendek şubesinden yazılı olarak başvurdum.Kartım onaylandı fakat kurye firması değiştiği için aylarca tarafıma teslim edilmedi ve özür mahiyetinde 30 tl puan yükleneceği ve kartımın tekrar teslim için tarafıma yönlendireceği söylendi.1 ay kadar önce kartım tarafıma teslim edildi ve bankanın 30 tl hediye yükleyeceğini söylediği esnada özellikle ilk ekstrede %25 indirim kampanyasından da yararlanacağım Müşteri Hizmetlerince söylenmesine rağmen kampanyadan faydalandırılmadığım gibi kartım benim bilgim dışında kapatıldı ,Müşteri temsilcisinin bana %25 den faydalanacaksınız dedigi görüşmeyi inceleyip kart ve %25 puanımı geri verin.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön