Halkbank Kart Ücreti Saçmalığı!

Taner Taner2 ay önce

Halkbank'tan kredi çektim, ve bu banka bana kredi kartı tahsis etti, tahsis edilirken herhangi bir kart bedeli olmayacağını, ayrıca olsa dahi aradığında kredi müşterisi olduğumdan dolayı ücretin iptal ettirebileceği söylendi. Bahsi gecen kart 17 aydır cebimde ve bir kere kullanmadım. Sonrasında alışveriş yap puan kazan diye mesaj gelmesinden sonra söylenilen kampanyaya dahil olmak adına kartı kullandım ve anında 60 TL kartı aidatı aldı. Aradığımda bunun böyle olması gerektiği kartların ücretli olduğu söylendi. İptal ettirin kartımı gerekirse dediğimde direk olarak iptal ettiler ve kimse kart ücreti geri alalım demedi. 0 müşteri memnuniyeti ve 0 muhatap. 60 TL puan almak için kullanılan insanlar. Ayıp. Sizden 100 bin kredi çektim ve 160 bin geri ödüyorum. Kredi müşterisine bu yapılmaz.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Halkbank Logo Halkbank 2 ay önce

Müşterimize posta kanalı ile bilgi verilmiştir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 0850 222 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C. Halkbankası A.Ş.

Halkbank Logo Halkbank 2 ay önce

Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 0850 222 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C. Halkbankası A.Ş.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler