04 Kasım
#12899320

Halkbank Kart Ücreti Alıyor!

Paraf kredi kartıma 103 lira kart ücreti yansıtılmış. Kredi kartımı alırken hiçbir şekilde bir kullanım ücreti yansıtılmayacağı dile getirilmişti. Eğer bu ücret bedelini yansıtıyorsanız biliniz ki bu ay kart ücretini temin ettiğiniz takdirde sizde olan altın hesabımı, kredi kartımı, otomatik ödemeleri ve BES'i iptal edip hesabımı kapatacağım ve Tüketici Hakları'na da başvuruda bulunacağım. Aslında maksat o meblağ değil vaat edilen bir durumun karşılık bulmaması. Bu durumu telefonla arayıp müşteri hizmetlerinizle görüştüğümde umursamaz bir ses tonuyla “geçtiğimiz temmuz ayında maaş müşterisi olsun ya da olmasın herkesten kart ücreti talep edilecektir kararını aldık ve ardından siz bilirsiniz kapatın” cevabını aldım.


İnternet şubesinden yazdığımda “03.10.2014 tarih, 29138 sayılı Resmi Gazetede yayımlanarak yürürlüğe giren Finansal Tüketicilerden Alınacak ücretlere İlişkin Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmeliğin; 6/1 Maddesine istinaden Bankamız, Paraf ve Parafly kredi kartlarından yıllık kredi kartı ücreti almaktadır. ” şeklinde geri bildirimde bulunuldu. Yani bu çelişkili ifadelerin sebebi şansınızı denemek mi bilemedim. Amacınız mevcut müşteri memnuniyeti mi yoksa müşteri kaybetmek mi karar sizin.

Anıl Anıl 1.865 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Halkbank Temsilcisi06 Kasım

    Müşterimize posta kanalı ile bilgi verilmiştir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 0850 222 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C. Halkbankası A.Ş.

  • Halkbank Temsilcisi04 Kasım

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 0850 222 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C. Halkbankası A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları