19 Temmuz 2013

Halkbank Kart Mağduriyeti!

Mart 2013 tarihinde Halkbankası' ndan kredi çektim ve kredi kartı istedim. İstemez olaydım. Dört ay boyunca stres, sinir hasta ettiler. İlk bir ay içinde kartıma ulaşma çabalarım sonucu kartın bir başkası adına basılıp geldiğini ve bankanın bunu fark ederek kartı geri gönderdiklerini öğreniyorum.

Kartı tekrar istedik ve geçen üç ay süresi içinde kart yine ortalıkta yok. Müşteri hizmetleri kartın bankaya teslim edildiğini, banka ise kart yok gelmedi diyorlar.Ve işin ilginci kuryeyi suçlayıp onlarla ilgili şikayette bulunduğunu söylüyorlar. Ve öğreniyorum ki benim bilgilerimle kart yine başkası adına basılmış. Bu derece önemli bir konuda ikinci kez aynı hata nasıl yapılabiliyor aklım almıyor.

Hasret 86 Okunma

Cevaplar

  • Halkbank Temsilcisi19 Temmuz 2013

    Müşterimizin bildirimi değerlendirmeye alınmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 444 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön