Halkbank Kart Kullanım Ücreti!

Ahmet Ahmet3 ay önce

Halkbank Paraf kartı yaklaşık 1 yıldır kullanmadığım halde hatta var olmayan bir kart için telefonuma SMS ile 65,25 TL borç mesajı gönderildi. Şüpheli işlem olarak bankayı aradığımda bu ücretin kart kullanım ücreti olduğu söylendi.

Ne gariptir ki var olmayan bir kart için kart kullanım bedeli altında haksızlık yapılıyor. Yazıklar olsun bunların zihniyetine, kartı verene kadar kırk takla atarlar, sonra saçma sapan gerekçelerle haksızlık yaparlar, yazıklar olsun. Bir de maalesef devlet bankası olacak...

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Halkbank Logo Halkbank 3 ay önce

Müşterimize posta kanalı ile bilgi verilmiştir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 0850 222 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C. Halkbankası A.Ş.

Halkbank Logo Halkbank 3 ay önce

Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 0850 222 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C. Halkbankası A.Ş.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler