21 Ekim
#12825361

Halkbank Kart Aidatı Kesti!

Halkbank'ın kredi kartını yaklaşık 10 yıldır kullanmaktayım. Tarafıma herhangi bir müşteri temsilcisi bilgilendirmesi olmadan kart aidatı kesilmiştir. Daha önceki dönemlerde sürekli asıl kart - ek kart ücreti şu kadar diye ekstremde bilgisi geliyordu müşteri temsilcileriyle telefon görüşmemde sizin herhangi bir kesintiniz bulunmamaktadır diye bildiriyorlardı. Şimdi de yeni bir düzenleme geldi ekstrede zaten gönderiyorduk şimdi de ücret kesmeye başladık diyorsunuz. Yaptığınız aldatmaca ve insanları kandırmadır. Yıllardan beri aynı bilgiyi gönderip kesmeyin sonra da karar aldık kesmeye karar verdik beğenirseniz diyorsunuz. Her şey için şu kampanya bu kampanya var diye arayabiliyorsunuz da bunun bilgilendirmesini de arayarak yapmak zorundasınız. Banka olarak canımız istedi yaptık diye bir uygulama olamaz. Gereğinin yapılmasını ve tarafıma kesilen ücretin iadesini talep ediyorum.

Yusuf Yusuf 898 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Yusuf21 Ekim

    10 yıldır posta kanalıyla bilgi veriyorsunuz fakat aradığımda kesilmeyeceğini de söylüyorsunuz. Bu yaptığınız düpedüz insanları keriz yerine koymaktır. Bundan sonra bankanızla çalışmam...

  • Halkbank Temsilcisi21 Ekim

    Müşterimize posta kanalı ile bilgi verilmiştir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 0850 222 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C. Halkbankası A.Ş.

  • Halkbank Temsilcisi21 Ekim

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 0850 222 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C. Halkbankası A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları