18 Şubat 2013 #1638147

Halkbank Kampanyasından Yararlanamadım!

Esin ve ben Halkbankası maaş anlaşmalı müşterisiyiz yaklaşık 5 ay önce Halkbankasında konut kredisi kullandığımız için eşim ve bana kredi kartı yollandı, biz bu kartları kullanıma açtırmadık. Daha sonra Halkbankası Paraf kartı çıkartıp %25 ekstre kampanyası yapınca faydalanmak için kartı kullanıma açtırıp harcama yaptık.


Fakat sonra kredi kartı ekstresi geldiğinden de kampanyadan faydalanamadığımızı gördük. Müşteri hizmetlerini arayıp böyle bir durumun başımıza geldiğini söyledik ama daha önce Halkbankası kredi kartımız olmamasına rağmen ilk defa 5 ay önce kartımız olduğunu onuda hiç kullanıma açmadığımızı söyledik buna rağmen bize bu kampanyadan faydalanamayacağımız söylendi mağdur olduk.

Beycan 37 Okunma

Cevaplar

 • Beycan07 Mart 2013

  Şikayetim üzerine 3 hafta geçmesine rağmen aranmamış olmam ama paraf kartıma dalga geçer gibi 30 tl puan yüklenmesi üzerine bugün kartımı kullanıma kapatma müraacatında bulundum TC' nin her onurlu vatandaşı gibi sadaka değil 'ayrıcalık' da değil sadece hakkımı istiyordum.

 • Beycan25 Şubat 2013

  Esim ve ben Halkbankası maaş anlaşmalı müşterisiyiz yaklaşık 5 ay önce Halkbankasında konut kredisi kullandığımız için eşim ve bana halkredi kartı yollandı, biz bu kartları kullanıma açtırmadık. Daha sonra Halkbankası Paraf kartı çıkartıp %25 ekstre kampanyası yapınca faydalanmak için kartı kullanıma açtırıp harcama yaptık. Fakat sonra kredi kartı ekstresi geldiğinden de kampanyadan faydalanamadığımızı gördük. Müşteri hizmetlerini arayıp böyle bir durumun başımıza geldiğini söyledik ama daha önce Halkbankası kredi kartımız olmamasına rağmen ilk defa 5 ay önce kartımız olduğunu onuda hiç kullanıma açmadığımızı söyledik buna rağmen bize bu kampanyadan faydalanamayacağımız söylendi mağdur olduk.

 • Beycan25 Şubat 2013

  Halkbankası şikayetimin değerlendirilmeye alındığını en kısa zamanda bana geri dönüş yapılacağını söylemesine rağmen 1 haftadan fazla zaman geçti ve hala halbankası geri dönüş yapmadı...

 • Halkbank Temsilcisi18 Şubat 2013

  Müşterimizin bildirimi değerlendirmeye alınmış ve müşterimize konu hakkında bilgi verilmiştir. Bilgilerinizi rica ederiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 444 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz.

Benzer Şikayetler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön