26 Şubat 2013

Halkbank Kampanyadan Yararlandırmamak İçin Hesap Kesim Tarihini Değişti!

Ben Halkbankasının yeni ürünün olan paraf kart aldım ve k. kartını alırken hesap kesim tarihini her ayın ilk haftası son ödemesi tarihinin her ayın ikinci haftası olmasını istedim fakat k. kartı eleme ulaştığında ( 19. 02. 2013 ) hesap kesim tarihinin her ayın 24 u olduğunu gördüm .


Bu bana paraf kartın ilk ekstrenin %25 inin banka tarafından ödenmesi kampanyasından daha az yararlandırmak için yaptıkları bir şey gibi geldi madem vermeyeceksin neden kampanya yapıyorsun?

İsmail 85 Okunma

Cevaplar

  • İsmail26 Şubat 2013

    evet telefonla bilgi verdiler hatanın benden kaynaklandıgını benım sorumlulugunda oldugunu bildirdiler. fakat bankadaki müşteri temsilcisi bana özellikle sordu hesap kesim ve son ödeme tarihini bende maaş aldığım güne göre planladım ama müşteri temsilcisinin yetkisinin olmadıgını bildirdiler peki neden sordu ? veya bana oluşturulan kartların hesap kesim ve son ödeme tarihlerinin sabit oldugunu neden söylemedi bunların hiçbirine cevap yok... dolayısı ile şikayetim devam etmektedir.

  • Halkbank Temsilcisi26 Şubat 2013

    Müşterimize telefon kanalı ile bilgi verilmiştir. Bilgilerinizi rica ederiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 444 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz. Müşterimize telefon kanalı ile bilgi verilmiştir. Bilgilerinizi rica ederiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 444 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön