17 Mart 2015

Halkbank Kampanya Gereği Puan Yansıtılmadı

Dünya kadınlar günü kampanyasına Parafly Platinum kartım için SMS atarak katıldım. Ayrıca diğer kartım Parafly ile de katılım için SMS gönderdiğimde ''katılım hakkınız dolmuştur'' diye cevap aldım. Öbür kartımla müşteri bazlı katılımım sağlandığı için katılım hakkınız dolmuştur mesajı aldığımı düşündüm. Alışverişleri Parafly kartımla yaptım ama kampanya gereği %10 parafpuanım yansıtılmadı. Müşteri hizmetleri kart bazlı kampanya olduğunu söylese de diğer kartım Parafly için attığım katılım mesajına ''katılım hakkınız dolmuştur'' cevabı neden verildi ki? Halkbank'ın bu kampanyası kart bazlı kampanya ise diğer kartımla katılımıma müsaade etmemesi anlamadım. Mağduriyetimden dolayı şikayetçiyim.

Arif 1.480 Okunma

Cevaplar

  • Arif'in Teşekkür Mesajı20 Mart 2015

    şikayetimle ilgili olumlu dönüş yapan Halkbank a teşekkürler

  • Halkbank Temsilcisi17 Mart 2015

    Müşterimizin bildirimi değerlendirmeye alınmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 444 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz.

  • Arif16 Mart 2015

    Kampanya şartlarında tek bir kartla katılım kabul edilecektir, diğer kartların katılımı kabul edilmeyecektir yazmıyordu. Müşterilere gerekli ve yeterli bilginin verilmemesinden de şikayetçiyim.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön