20 Mart 2013 #1696374

Halkbank Kadın Girişimciye Destek Olmuyor!

23 ocak 2013 tarihinde Halkbankası tarafından cep telefonuma UGE yi alan siz kadın girişimci adayımız gelin düşük faizle kredi verelim diye msj geldi. bankanın istemiş olduğu bütün şartları sağlamış olmamıza rağmen bir hafta içerisinde sonuçlanacağı söylenen kredi 2 ay geçmesine rağmen neticelenmemiş. hiç bir dosya onaylanmamıştır.


Bize söylenen hiçbir onaylanan dosyanın olmadığıdır. bu durumda aklımıza gelen tek şey biz kadın girişimcilerden dosya masrafı olarak toplanan paralardan rant sağlamasıdır. Bizlerin en büyük hatası büyüklüğüne inandığımız bir bankaya güvenmek iş yeri açarak bağlantılar sağlamaktır. özün özü Halkbankası bize verdiği sözü tutmadı biz kadınları yarı yolda bıraktı.

Sibel 48 Okunma

Cevaplar

  • Halkbank Temsilcisi20 Mart 2013

    Müşterimize telefon kanalı ile bilgi verilmiştir. Bilgilerinizi rica ederiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 444 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön