29 Ocak
#11511992

Halkbank Jetkart'a Bağlı Vadesiz Hesabı Kapatamıyorum!

Bir üniversitede akademik personel olarak görev yapmaktayım. Üniversite ile Halkbank arasındaki jetkart anlaşması sona erdiği için jetkart'ı kapattırdım. Ancak jetkart için tanımlanan vadesiz hesabı bir türlü kapatamıyorum. Hesabın bakiyesi 20 TL, kullanılabilir bakiyesi ise 0 TL olarak görünmektedir. Dolayısıyla hesabımda 20 TL bloke tutarı bulunmaktadır. Hesapta bloke olduğu için internet şubesinden kapatamıyorum. Hesabı kapatmak üzere şubeye gittim. Biz blokenin neden koyulduğunu bilmiyoruz, müşteri hizmetlerini arayın dediler.


Müşteri hizmetlerini aradım bloke sebebini biz göremiyoruz şubeye başvurun dediler. Tekrar şubeye gittim. Bu işlemi biz yapamıyoruz ama siz dilekçe yazın genel müdürlüğe gönderelim dediler. Dilekçe yazdım. Birkaç ay bekledim. Bir haber çıkmadığı için tekrar şubeye gidip bir kez daha dilekçe yazdım. Sonuç hala bekliyorum. 2 yıldan fazla zaman geçti bir hesabı kapattıramadım. Ayrıca hesabımdaki blokenin sebebini de öğrenemedim. Acaba bir hesabı kapatmak için daha ne yapmam gerekiyor? Halkbank yetkilerinden bu işlemi nasıl gerçekleştirebileceğimi belirtmelerini rica ederim.

Erhan Erhan 4.281 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

 • Erhan'ın Teşekkür Mesajı20 Şubat

  Teşekkürler.

 • Erhan20 Şubat

  Sorunum çözüldü. İlgililere teşekkür ederim.

 • Halkbank Temsilcisi13 Şubat

  Müşterimize e-mail kanalı ile bilgi verilmiştir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 0850 222 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C. Halkbankası A.Ş.

 • Halkbank Temsilcisi29 Ocak

  Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 0850 222 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C. Halkbankası A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları