Halkbank İzmir Bornova Şubesine Tam 39 Kez Aradım Cevap Veren Yok

Emrah Emrah1 ay önce

Halkbank İzmir Bornova şubesine tam 39 kez aradım ama cevap veren ve dönen yok. Ben Ankara'da esnafını kredi kartımı Ankara'daki iş adresime gönderirsin diye talimat vermiştim ama benim kartımı Kuryenet'ten sorguladığım da İzmir Bornova Şubesi'nde olduğunu söylediler ve bana hiçbir şekilde bilgi vermediler kartınız teslim edilmiştir diye hiçbir şekilde bilgi verilmedi kartımın İzmir'de ne işi var Halkbank'nın bu kadar büyük bir hata yapması ve aradığımda müşteri hizmetlerinin hiçbir hiçbir çözüm üretmemesi gerçekten halkın bankası markasını taşımadığını gösteriyor. Kuryenet Şirketi ve Halkbank inanılmaz derecede kartımın akıbetini hiçbir şekilde çözemiyor. 

Özellikle Ankara Balgat şubesinden çektiğim kredi ve esnaf kartımın işleme yapıldığı yerdir. Bir çok kez aramama rağmen Ankara Balgat Halkbank Şubesi ve İzmir Halkbank Bornova Şubesi 39 kez aramama rağmen açmadılar da dönmediler mağduriyetimi nereden gideceğimi bilmiyorum Halkbank olarak yardımcı olursanız sevinirim.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Halkbank Logo Halkbank 4 hafta önce

Müşterimize e-mail kanalı ile bilgi verilmiştir. Sayın Müşterimiz; ürün ve hizmetlerimizle ilgili öneri, istek ve şikâyetlerinizi; 7/24 hizmet sunan Halkbank Dialog'un 0 850 222 0 400, Halkbank Kobi Dialog’un 0 850 222 0 401 numaralı telefonlarından, (212) 340 09 99 numaralı faksı ve www.halkbank.com.tr adresli web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T. Halk Bankası A.Ş.

Halkbank Logo Halkbank 4 hafta önce

Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; ürün ve hizmetlerimizle ilgili öneri, istek ve şikâyetlerinizi; 7/24 hizmet sunan Halkbank Dialog'un 0 850 222 0 400, Halkbank Kobi Dialog’un 0 850 222 0 401 numaralı telefonlarından, (212) 340 09 99 numaralı faksı ve www.halkbank.com.tr adresli web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T. Halk Bankası A.Ş.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler