23 Mart 2013 #1702394

Halkbank İşletim Ücretini Geri İstiyorum!

Kurumum ve bankanız arasında yapılan sözleşme gereği hesap işletim ücreti alınmaması gerekirken 6 aydır hesabımdan hesap işletim ücreti kesilmektedir. Müşteri temsilcinizle yapmış olduğum görüşmede kesilen ücretle ilgili yasal bir karar tarafıma sunulamadı. "şu kadar otomatik ödeme talimatı verirseniz ücret kesilmeyecektir" şeklinde bir ifadeyle şikayetimin ilgililere iletileceği bildirildi.


Benimle irtibata geçilmediği halde "İletmiş olduğunuz hesap işletim ücreti itirazı ile ilgili sorununuz hakkında tarafınıza telefon kanalı ile bilgilendirme yapılmıştır." şeklinde bir mail aldım. Şikayetime konu olan hesap işletim ücreti kesintisi ile ilgili yasal bir açıklama yapılmasını bekliyorum.

Hasan 26 Okunma

Cevaplar

  • Hasan04 Nisan 2013

    Şikayetimle ilgili tarafıma 19 gündür beklememe rağmen mektup yada her hangi bir kanalla bilgi verilmemiştir. Sadece günü kurtarmak adına "Müşterimize 16/03/2013 tarihinde mektup gönderimi ile bilgi verilmiştir." şeklinde site aracılığı ile açıklama yapılmıştır. Bu süre zarfında şubeniz kanalıyla yapmış olduğum yazılı başvuruya da cevap verilmemiştir. Bu aşamadan sonra yasal hakkım olan tüketici hakem heyetine başvuracağım . Buradan vermiş olduğunuz cevap müşteri memnuniyetini ne kadar ön planda tuttuğunuzu göstermektedir. Bilgilerinizi rica ederim.

  • Halkbank Temsilcisi25 Mart 2013

    Müşterimize 16/03/2013 tarihinde mektup gönderimi ile bilgi verilmiştir. Bilgilerinizi rica ederiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 444 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön