sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Halkbank İşlem İptali

Yusuf Yusuf 3 ay önce

Halkbank'tan 8 Kasım tarihinde kullandığım bireysel konut kredisi sırasında "hesaplı tarifeler paket satışı" konulu 440 lira işlem ücreti kesilmiştir. Bu işlem internetten gördüğüm kadarı ile KOBİ bankacılık faaliyetleri ile ilgilidir. Bu paketin iptalini ve ücretin tarafıma iadesini talep ediyorum.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Yusuf 3 ay önce

Bankadan bana verilen bilgiye göre "hesaplı tarifeler paket satışı" Halkbank konut kredisi kullanan müşteriler için zorunlu kılınmış, masraf listenize yazılanlar dışında bunu da ekleyin

Halkbank Logo Halkbank 3 ay önce

Müşterimize şube kanalı ile bilgi verilmiştir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 0850 222 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C. Halkbankası A.Ş.

Halkbank Logo Halkbank 3 ay önce

Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 0850 222 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C. Halkbankası A.Ş.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler