09 Nisan 2015

Halkbank İpotekli Taşınmazlar Üzerindeki İpoteğin Kaldırılması!

Kredi taksitlerimi bitirdikten sonra ipotek tesis edilen taşınmazımızın üzerindeki bankanız lehine ipoteklidir, kaydının kaldırılması için kredi
kullandığım Amasya şubesine başvurdum. Şubeniz den aldığım yanıt tapu kaydındaki şerhin kaldırılması için para ödemem gerektiği şeklinde oldu.

İpotek kaldırma işlemi için bankanız vekillerine herhangi bir ücret ödemek zorunluluğu altında değilim, zira ipotek kaldırma işlemi tarafınızın yapmakla yükümlü olduğu bir şekilde müşterilerinizi mağdur etmeniz haksız ve hukuka aykırıdır. Gereğinin yapılmasını ve ipotek kaldırmak için gerekli evraklarımın tarafıma verilmesini istiyorum. Aksi takdirde yasal yollara başvuracağım.

Zafer 531 Okunma

Cevaplar

  • Halkbank Temsilcisi09 Nisan 2015

    Müşterimize şube kanalı ile bilgi verilmiştir. Bilgilerinizi rica ederiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 444 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz.

  • Halkbank Temsilcisi09 Nisan 2015

    Müşterimizin bildirimi değerlendirmeye alınmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 444 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön