sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Halkbank İpotek Kaldırma Ücreti Etik Değil.

Salih Salih3 ay önce

Halkbank'nın tarafımdan almış olduğu ipotek kaldırma ücretinin iadesini istiyorum. Bankanızın kendi güvenliği için yapmış olduğu ipotek kaldırma işlemi ücretini benden almasını etik bulmuyorum. Kredi kullanırken sadece ipotek yapma ücreti bana bildirildi. Kaldırma işlemi için bedel ödeyeceğim söylenmedi.

  • - Görüntüleme
  • 1Yorum

Cevaplar

profile-icon Salih 2 ay önce

Sayın Halkbank 22 gün geçti halen ipotek kaldırma yazısını tapu müdürlüğüne yollamamışınız

profile-icon Salih 2 ay önce

3 hafta oldu halen ipoteği kaldırmadınız. Daha ne kadar bekleyeceğim Halkbank?

Halkbank Logo Halkbank 3 ay önce

Müşterimize e-mail kanalı ile bilgi verilmiştir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 0850 222 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C. Halkbankası A.Ş.

profile-icon Salih 3 ay önce

Halkbank konut kredisi taksitlerini ödeyerek ilgili şubelerine konut üzerindeki ipoteğin kaldırılması için müracaatda bulundum. Bir hafta geçti ancak yeni ilgili bankanın Genel Müdürlüğü daha yeni onaylanmış. Daha tapu müdürlüğüne gitmemiş. İpotek kaldırma sürece çok uzun bir süreç. Bu sürecin kısaltılarak gerekli işlemlerimin hızlandırılmalı. Kredi kullanırken bu kadar beklemedim.

Halkbank Logo Halkbank 3 ay önce

Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 0850 222 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C. Halkbankası A.Ş.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

  • profile-icon Ziyaretçi 2 ay önce  

    Sayın Halkbank 22 gün geçti halen ipotek kaldırma yazısını tapu müdürlüğüne yollamamışınız

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler